Skocz do zawartości

Surowy zbiornik paliwa.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Chcę w moim 48cie ogołocić zbiornik paliwa z koloru.
Chodzi mi o efekt szczotkowane stali z lekkim iczarnymi "oksydowanymi" przetarciami na brzegach.
Ktoś może polecić jakieś miejsce w Warszawie, które zdemontuje, wypiaskuje, wyszlifuje, zalakieruje i zamontuje ponownie zbiornik?


Z góry dzięki za info
Marcin


74ace630c3308814a6c859e4b82582e0.jpg

harley-xr-1200-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o oklejeniu - jest taka folia aluminium szczotkowane.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o oklejeniu - jest taka folia aluminium szczotkowane.

Chorcio,

Myślałem (3m ma folię wygladająca jak szczotkawne aluminium), ale sa dwa ale ;)

1) Ghostcar - czyli wyjadacze od foliowania aut, twierdzą, że folia na zbiorniku w HD się nie sprawdza... nie chcieli powiedzieć czemu

2) Forty Eigth ma między zbiornikiem a siedzeniem taki wystający element z dwoma otworami i oklejenie tego detalu może być awykonalne...

 

Jeśli masz kogoś, kto to ogarnia to podeślij namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W harley- u we Wrocławiu maja Irona całego oklejone na biały mat . Moto normalnie urzytkowe zadzwoń do Appaloosy to może podpowiedzą co i jak .

Edytowane przez chorcio

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...