Skocz do zawartości

Numer lakieru


Rekomendowane odpowiedzi

Ok...dzięki lech N.

 

Historia poszukiwania numeru farby:

- w mieszalniach farb brak danych na temat kolorów harleya,

- w mieszalniach, poszukiwania po listkach - wzornikach kolorów nie dały rezultatów,

- użycie spektrometru - urządzenia odczytującego kolor - po odczytaniu komputer nie znalazł odpowiedzi...

- kontakt serwis Harley Polska - numeru nie mają, ale mogą zamówić farbę = 250ml kosztuje ok.1000zł.

 

lech N - okazałeś się ostatnią i skuteczną deską ratunku - Twoja strona działa, ale po wprowadzeniu danych, rocznika, modelu...wyskoczyła lista farb, dokładnie jak na motocyklu, ALE...lista nie podaje numerów z których mogłaby skorzystać mieszalnia....i znowu END...

 

ale !!!!!!!!!!!! - okazało się, że sympatyczna Pani z mieszalni lakierów wpisała do swojego systemu nazwę farby, która pojawiła się na stronie podanej przez lech N, .....w moim przypadku "Pacific Blue Pearl" .....po wpisaniu nazwy koloru wyskoczyła opcja wyboru producenta motocykla..i po wybraniu Harley.....wyskoczył numer farby...

 

Po zmieszaniu, na mokro, lakier sprawiał wrażenia idealnego.......

 

Jutro napiszę, czy tak samo idealnie wypadło na elementach... :))))

 

Pozdrawiam

bogdan

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Kolegów. W temacie "Usługi lakiernicze" także pytałem o kod lakieru. Niestety nie dostałem odpowiedzi. Dzisiaj jak zbawienie spoglądam a tu jest. Miałem nadzieję, że skorzystam z tej strony. Niestety nie ma tam mojego motocykla... widać nie wszystkie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj...

 

Dzwoń do serwisu i poproś o nazwę koloru dla twojego modelu i twojego rocznika....

Generalnie Harley dla jednego rocznika robi chyba max dwie wersje kolorystyczne....nie wiem jak FatBoy.

 

W serwisie za bardzo nie chcą gadać... ale zacznij rozmowę od poszukiwania kodu....często sami serwisanci mówią, że nie ma kodu jest tylko nazwa koloru :)))) i to już wystarczy....

 

Potem musisz tylko znaleźć dobrą mieszalnie, która ma odpowiedni program... wklepie rocznik, model, nazwę koloru i producenta motocykla i masz numer koloru :)...i od razu lakier... :)) Moi zrobili to na bazie lakierów firmy PPG.

 

 

Mój kolor dziś nałożyli...niestety nie mogę podjechać obejrzeć..ale jutro z rana odbiorę, to napiszę, co wyszło :)))

 

howk.

bogdan

Edytowane przez BubRb

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu wybaczać ?

Malowałem gołębniki...a przy okazji kilka wyprawek na pokrywach.

 

Ale, Lech N, żeby zamawiać na jebaju, trza mieć numer/nazwę koloru

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...