Skocz do zawartości

BMW R1200RT


giemul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakty są takie :
- motocykl kupiony w salonie BMW w 2009 roku we Włoszech . Ja go rejestrowałem w Polsce wiosną 2016r

- nalot obecnie 76 000 km
- ABS , zintegrowane hamulce ,tempomat, ESA ( regulacja zawieszeń ) , komputer pokładowy ( spalanie , zasięg , termometr , średnia prędkość ) , grzane manetki i fotele , elektrycznie podnoszone szyba
- wszystkie kluczyki
- wszystkie papiery fabryczne oraz serwisówka do końca .
- wszystko sprawne , hamulce , ESA , zero luzów tam gdzie ich być nie ma .
- bezwypadkowy, nienaprawiany, niekombinowany, niekręcony , nic nie było nawet kluczem ruszone przy zawieszeniach .Wszystkie plastiki nieuszkodzone , wszystkie fabryczne z datami pasującymi do modelu .Śrubeczki przy przełącznikach jak w nówce , nic nie było odkręcane nigdy.
- wygląd wzorowy .Tam gdzie większość tych roczników ma już ślady upływu czasu tu nie ma nic . Nie ma zżartych kolektorów , nie ma grama rdzy na śrubach nawet przy tarczach na kołach , silnik z przodu zero ubytków i śniedzi .
- nowe opony i klocki .
- radio niefabryczne ( SONY )

Zrobiłem nim kilka tysięcy km i nic z niego złego nie wylazło . Spalanie mam na kompie 5.1 .

CENA 30 000 zł polskich . Dałem za niego tyle że razem z rejestracją też mnie kosztował taki pieniądz . Nie jest to żadna perełka ale zadbany i udokumentowany egzemplarz . Są lepsze i są gorsze . Ale cena uważam jest bardzo adekwatna do stanu .

pisać na:
[email protected]
​​​​​​​

 

post-4101-0-17283700-1463700080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Podbijam temat . Cena lekko w dół . Symbolicznie . To jest perełka i taniości tu nie będzie .

 

STAN JEST PERFEKCYJNY ! Był długo szukany , obejrzałem masę motocykli zanim go kupiłem . Był prześwietlany przez fachowców zawodowo bawiących się motocyklami BMW od góry do dołu . Jest bezwypadkowy i bezkombinacyjny .

Przejeżdżony sezon bezproblemowo . Na dzisiaj nie trzeba w nim robić , naprawiać , wymieniać absolutnie NIC !

 

TEL - 798 328 851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...