Skocz do zawartości

Powrot do orginalnej wysokosci zawieszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Znajac jakosc polskich drog,zastanawiam sie nad powrotem do zawieszenia fabrycznego.Teraz jest obnizony i czy nie bedzie dobijal na dziurach tzn.ocieral kolem o blotnik z tylu?Ostatnio w servicie H-D zwrocil mi na ten problem jeden z mechanikow.A jeszcze dodal,ze na fabrycznych ustawieniach motocykl lepiej sie prowadzi.No i zaczalem sie zastanawiac,czy on czasami nie ma racji.

Co Panowie o tym mysla,bo tutaj ja nie mam zadnego doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a ja cały czas kombinuje czy obniżać swoją Dyne, nigdzie nie mogę dostać po taniości tego kitu do obniżania (Dyna Lowering kit) za wielka wodą można to trafić za 30$, a u nas cena rośnie (nawet 500zł).

Ale co do zadanego przez ciebie pytania, kolega który obniżył sobie jedne z motorów ( też dyna) powiedział mi, że jak jeździ dookoła komina to mu niski pasuje, fakt trzeba delikatnie przejeżdżać przez progi zwalniające, a na dalsze trasy (typu Szwecja, Austria) zdejmuje kit do obniżania i jeździ na standardowej wysokości.

Pytanie jak mocno masz obniżony motor, i czy zmieniałeś amortyzatory czy też zastosowałeś jakiś lowering kit, z tego co wiem w sporcie to wygląda podobnie jak w Dynie.

Najlepiej będzie jak pojeździsz trochę po naszych polskich dziurach i zobaczysz jak ci się motor zachowuje, jak masz kit to wymieniasz to w 30 min i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...