Skocz do zawartości

Piaggio NRG POWER 50 - wiatrak wariatora


hadman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jako że jestem nowym nabywcą w/w skutera, jestem zielony w temacie skuterów :D Zakupiłem go od braciaka i mówi mi żebym kupił sobie wiatrak wariatora - rozleciał się ponoć :). Załączam zdjęcie dzięki któremu będe miał do was prośbę o dopasowanie takiego wiatrka do niego :). Druga sprawa o której mi powiedział to gaźnik a mianowicie brak iglicy, oraz mówił żeby wyregulować. Pytanie teraz takie czy lepiej zawieźć skuter do jakiegoś szpeca od skutrów czy samemu tez można sobie z tym poradzić ? mam garaż więc skuter może być i rok rozebrany :D

Dodam jeszcze że skuter muli pare sekund przy ruszaniu a po chwili dostał jakby kopa z turbiny jakieś czy coś..

Coś jeszcze grzechocze tam za dekielkiem ale ponoć to rolki które tak mają chodzić :D nie wiem nie znam sie :/

Nie odbijają kierunkowskazy i jak rączkę od gazu wykręce na maxa podczas jazdy to czasem jakby zwalniał i musze troche puścić rączke i znowu wraca do prędkości

a jeździ całkiem spoko, po prostej równej ponad 70 kmh jedzie

Posiadam jeszcze sprężynę sportową do sprzęgła ale nie wiem jak ją założyć,

pomożecie?


skuter : Piaggio NRG POWER 50

Zdjęcia z wczoraj :

IMG_1346.jpg IMG_1347.jpg


IMG_1350.jpg IMG_1351.jpg

post-85656-0-45941300-1461224500_thumb.jpg

Edytowane przez hadman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...