Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl - aprilla 125rs


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata, i prawo jazdy kat B od ponad 3 lat, zastanawiam się nad kupnem aprilli 125rs, tej oto:

 

http://otomoto.pl/oferta/aprilia-rs-125-2t-od-dealera-stan-wzorowy-po-pelnym-serwisie-wydech-gianelli-ID6yfx37.html#e5800c5cfe

 

Mam nadzieje trochę zjechać z ceny bo ponad 10 000 zł za 125 to trochę przesada, chyba że się mylę i one tak schodzą jak ciepłe bułeczki. Co o niej myślicie?

 

Prawka a2 nie opłaca mi się robić w tym wieku, generalnie to chciałem sezon przelatać tą aprilka i jak się czegoś już nauczę i zrobię w lipcu 2017r kat. A, to wtedy sprzedać i kupić troszkę mocniejszy motocykl. Też zastanawiam się ile bym stracił na sprzedaży, w ogóle jaki jest na nie popyt, czy ciężko byłoby sprzedać, jeśli zachowa się przez ten rok w niemal idealnym stanie.

 

Mam zamiar ją kompletnie odblokować do 28KM, jednocześnie mając w dowód wbite 15KM, mogą coś zczaić przy ewentualnej wypłacie odszkodowania czy kontroli?

Edytowane przez rockybalboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj z 28KM, po co sobie problemy robić w tak młodym wieku w razie wypadku itp.. oczywiście odpukać lepiej żeby nic się nie wydarzyło... kup lepiej sobie 4-suwa co ma 15KM ( przynajmniej ma normalny dźwięk i dla tych co nie chcą dużo na paliwo wydawać, mało pali ) przez ten sezon naucz się jeździć a w następnym zrób prawko na A i zmienisz na coś większego... 15KM dla kogoś kto się uczy jeździć wystarczy w zupełności. Wiem co mówię bo sam tak zaczynałem w tamtym roku. W razie wypadku i udowodnieniu, że prowadziłeś pojazd niezgodny z przepisami możesz potem do końca życia żałować swojego wyboru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...