Skocz do zawartości

Zablokowana FZ1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Stałem się szczęśliwym/ nieszczęśliwym posiadaczem FZ1 z 2006r. Motocykl jest piękny, czyściutki, bezwypadkowy, przebieg 22kkm i na tyle wygląda, ale do rzeczy.

Po pierwszej przejażdżce stwierdziłem, że jest coś nie tak, bo fazera jechała 230. Sprawdziłem na forum i okazało się, że jest zablokowana, to znaczy w pinie 19tym nie było kabelka. Zrobiłem wszystko tak, jak było opisane na forum (na innym forum)/ Dodatkowo aby upewnić się, że prawidłowo podpiąłem kabelek, zmierzyłem napięcie i na kabelku jest ok. 10V tak samo jak było na pinie.

Wziąłem zaciskarke, dorobiłem pin, podpiąłem go do "-" akumulatora, a w komputerze w trybie serwisowym zmieniłem coś, co było pokazane na filmiku na forum (ikonka silnika nie migała, więc przełączyłem ją w pozycję migania).

Niestety ten manewr nie za wiele dał. Teraz zamiast 230 jedzie 248, a kolega na GSXr 600 K1 bierze mnie jak chce icon_sad.gif

Może warto dodać, że motocykl był sprowadzony z Włoch, a w dowodzie miał wbite 110KW.

Macie jakieś rady?

 



Dzisiaj po przejażdżce z moim kolegą na GSX-R 750 K4 160KM, stwierdzam, że moja idzie o wiele lepiej, ale powyżej 230-240 on mnie wyprzedza, bo mi motocykl przestaje jechać.
Dodatkowo zauważyłem, że nie mam odcinki :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...