Skocz do zawartości

Alpy,Wenecja


wojtula73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje wyjazd do Wenecji pod koniec czerwca wraz z zoną jednym moto . Spanie jak popadnie namiot,motel itp. na ok 7 dni koszt w dwie osoby to ok 4tyś. zł. Szukam chętnych aby sie przłączyli. Ruszam z Bydgoszczy

Edytowane przez wojtula73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile masz tych żon i jak to wszystko ogarniesz na jednym moto? ;)

 

Planujesz jakieś konkretne trasy?

 

Mam jedna zone poprostu maly błąd. Trasa mniej wiecej tak wygląda oczywiscie do skorygowania. Bydgoszcz-Mikulov (Czechy) Wiedeń,Villach,Wenecja,Salzburg,Praga ,Bydgoszcz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje wyjazd do Wenecji pod koniec czerwca wraz z zoną jednym moto . Spanie jak popadnie namiot,motel itp. na ok 7 dni koszt w dwie osoby to ok 4tyś. zł. Szukam chętnych aby sie przłączyli. Ruszam z Bydgoszczy

Znam mnóstwo ludzi z Solca .W tym roku planuję wyjazd w góry jakoś tak w lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W zeszłym roku byłem z żoną w wenecji. Warte odwiedzenia jeżeli jesteś w okolicy. My stacjonowalismy w Trento i objezdzalismy okoliczne przełęcze. Alpy cudowne klimaty. Tylko daleki dojazd zwłaszcza startujac z Trojmiasta.

My stosujemy patent z transportem lotniczym. Ja smigam na moto autostradami, byle szybciej i jak najdłuższe odcinki. Żona dolatuje w okolice tanimi liniami i na miejscu przesiada sie do mnie na moto. W ten sposób nie musi przez kilka godzin dziennie liczyć naklejek ptaków na autostradzie, a ja moge sobie pozwolic na spanie w dowolnych dla mnie warunkach. Czas by zrobiła prawko, to będzie można na 2 motory jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tez mysle o tamtym kierunku lecz bez wenecji bo juz bylem.

Ja wyjezdam z zona w drugiej polowie sierpnia z Bochni

 

Tutaj maly pomocny plan wycieczki jesli chodzi o wlochy :

 

1. Krakow - Kaprun
2. Kaprun - Grossglockner - Cortina d'Ampezzo - Wenecja
3. Wenecja - Verona (zobacz stare miasto) - Sirmione (jedz az do fortecy) - Riva del Garda
4. Riva de Garda - Madonna di Campiglio - Ponte di Legno - przelecz Gavia (lekki hardcore) - Bormio - Stelvio - Merano
5. Merano - przelecz Timmelsjoh - Solden - Reutte - Fussen (zamek Neuschwainstein)
6. Fussen - Am Plansee - Garmisch Parkenkirchen - Inssbruck - Zell am Ziller - Zell am See - Obersalzberg ('Tylko dla Orlow')
7. Obersalzberg - Wieden - Brno - Krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...