Skocz do zawartości

Chorwacja 02-15 lipiec 2016


Sise
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem zainteresowany Chorwacją w Czerwcu, czy coś ustaliliście może ? :) Byłem w Chorwacji w czerwcu i miałem już ostre temp, 30 nie schodziło, w nocy 25 to normalka, jeździłem moto w krótkich spodenkach i bez koszulki. Filtr 50, i tak zjarałem się na heban.

Ustaliliście jakieś terminy ? Może ktoś wybierałby się pod koniec maja ? Interesuje mnie bardzo trasa przez Chorwację w kierunku Albanii a powrót różny :)

Wszystko do ustalenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja tak jak pisałem, Czyli plan mamy podobny, Wstępnie wyjazd ma być w piątek 13-go maja :) około 2 tygodnie, możliwe, że krócej. Jak na razie jadę ja + pasażerka

 

jak z noclegami ???

 

jaka przelotowa ???

 

jakis plan trasy juz jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem pierwszy nocleg się zarezerwuje a reszta na miejscu ewentualnie z bookinga, wtedy też dostosuje się plan trasy. Myślę, że do cro lecieć autostradą, później jakimiś ciekawszymi drogami. Fajnie by było dojechać do Albani, przejeżdżając co ciekawsze po drodze.
Namiotu nie biorę.
Myślę że rozsądna przelotowa w granicach od 100 do 140 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy już w kilku postach heheh

 

Mi pasuje 13 maj, możemy ruszać, odpisałem Tobie już w jakimś poście, mi pasują daty od 4 maja i tak abym wrócił do Polski maksymalnie 22 czerwca, pasuje mi kierunek na Chorwację, Albanię i Czarnogórę.

Szutry jak najbardziej mam u siebie założone "szutrówki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odpowiada mi termin - byłbym zainteresowany. Jestem z Zamościa ale pochodzę z Kłobucka i mam siostrę w Krzepicach. Pozdrawiam.

 

Myślę o miejscowości Brela. Pracuję w szkole i dla mnie ten termin jest O.K. - chociaż chętnie wyjechałbym 1 czy 2 dni wcześniej.

Faktycznie masz zamiar jechac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...