Skocz do zawartości

Bialy klosz tylnej lampy


art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hi!

 

Jako posiadacz karbonowych migaczy :banghead: z bialymi kloszami jestem takze bardzoooo zainteresowany bialym kloszem do tylnej lampy.

 

Z tym dorabianiem to co miales na mysli ?? samemu ? czy moze zlecic do jakiegos zakladu który dysponuje wtryskarką ? bo forma posiadając czerwony klosz to pewnie zaden problem.

 

Tylko jak wiadomo takie nietypowe pomysly sporo kosztują przy malym nakladzie. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem przed minuta maila do Kemotu z zapytaniem czy istnieje mozliwosc kupienia u nich takiego klosza -- w odpowiedzi otrzymalem NIE- - jak wiadomo maja wiecej artykulów w realu niz w ofercie sklepu on line.

 

Napisalem jeszcze jednego maila z pytaniem czy moga zdradzic pochodzenie bialych kloszy kierunków ... czekamy na odpowiedz. Jesli odpiszą i podzadza adres to telefonik i sprawa moze byc calkiem prosta :banghead:

 

ps.Cos mi sie wydaje ze prawo nie pozwala zamontowac calkowicie bialego klosza tylnej lampy jesli pojazd nie posiada z tylu czerwonych swiatel odblaskowych -- nie jestem pewien tego na 100% aczkolwiek kolega w konservie mial z tym problem na badaniu technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się tak w mz, ale słyszałem że w "dewoo neksjii" biełe klosze robi się w bardzo prosty i nie skomplikowany sposob a mianowicie wklada się orginalne czerwone do rozpuszczalnika i schodzi z nich farba :banghead: ale nie wiem czy w mz sa malowane czy plastik jest tak zabarwiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...