Skocz do zawartości

Zablokowany?


bols2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam yamahe rd 80 nigdy wczesniej niemiałem motorka z obrotomierzem (przynajmniej działającym) przed chwilą czytałem posta na http://motocyklisci.riders.pl/viewtopic.php?t=17514 i w mojej jest podobnie ze czwórka kreci sie tylko do 5-6 tys obrotów a 5 do 5 tys obr.Oprócz tego na róże pisze 80 km/h.Czy to mozliwe ze jest zdławiona :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest cos w kolanku?Jak to usunąc?W końcuwce tłumiku jest taki gwizdek instalowany tylko śrubokrętem wykręciłem go i zrobiła sie troszke żwawsza myslisz ze tam cos jeszcze jest?Jak sprawdzic czy cos jest w kolanku?jakie flaki,chodzi ci o jakąs np rurke przyspawaną przez cały przelot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dt wychodzi z cylindra takie pozawijane kolanko, które potem sie rozszeza do takiej grubej kiszki koło baku za którą znów sie zweza do cienkiej rurki, dalej jest koncówka wylotowa.. w czesci 1 na fotce musisz wywalic wszystkie flaki z tego zgrubienia koło baku, trza je rozciąć, wywalic flaki, zaspawać a potem przepalić. w czesci 2 trzeba zrobić wolny przelot, czyli wywalic wszystkie bebechy z końcówki i wsadzić w środek rurke dzirkowana przez całą długość, i dookoła niej napchac waty szklanej (tak jak na schemacie nr dwa). podejzewam ze w rd jest inaczej :( ale heh 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać, że często ostatnie bieg to poprostu nadbiegi :roll:

Moto nie ma siły się na nich wkręcić wyżej. Choć fakt jest faktem- moja MB80 na piątce wkręcała się nawet na czerwone pole, ale to dzięki wypruciu wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha ,ja mam tą rurke nie przez całosc tylko przez kawałek teraz ją odkreciłem (jest lepszy odgłos).A skąd mozna wiedziec czy jest tam cos w kolanku czy nie?Czy oprócz rozspruwania i spawania da rade to jakos zrobic :?:Te jak wy to mówicie "flaki" to jest rurka idąca przez całos kolanka :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...