Skocz do zawartości

Ślub 31.12.2015 r. - PROŚBA | PYTANIE | ESKORTA


PiterasPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!
Mam ogromną prośbę. Mianowicie, mój kuzyn bierze ślub w Sylwestra o 18.00 w kościele w Rajcu (parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Radomiu, ul. Kozienicka). Mam pytanie a zarazem prośbę, czy znalazłoby się czterech panów na motocyklach, żeby eskortować samochód pary młodej (dwa z przodu i dwa z tyłu) w drodze z kościoła do lokalu?

 

Trasa: Kościół w Rajcu - Restauracja FUEGO (Lasowice/Sadków - droga na Zwoleń). Wyjazd z kościoła ok. 18.50-19.00, droga ok. 6 km.

Proszę Was z racji tego, że kuzyn zawodowo jest adwokatem, a prywatnie kocha motocykle, stąd taki pomysł - niespodzianka dla młodego.
Oczywiście kwestie finansowe omówili byśmy przez telefon.

Czy byłyby chętne cztery osoby, żeby zorganizować taką eskortę? Dosłownie byłoby to koło 20 minut drogi?

 

Bardzo Was proszę, jeśli macie znajomych na motocyklach, dajcie znać czy takie coś dałoby się zorganizować. Bardzo mi na tym zależy :)

 

Dzięki, czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Piotrek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nadają -3 na sylwestra w dzien a w nocy -8

Wiem, że prognozy mówią swoje. Zobaczymy, może akurat będzie jednak troszkę cieplej.

Niemniej jednak bardzo zależy nam na takim show na trasie kościół-lokal. A zostalo już mało czasu na skrzyknięcie się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od pogody. Jeśli w miarę ciepło będzie, to powinno się udać ;-) Pancur, znam Pana młodego, na harleya jeszcze za młody... Hornetem narazie lata :-D

To gość zaczoł temat od dupy strony że tak powiem.Z chęcią bym poleciał ale godzina ciut późna,a impreza u mnie w domu i trza coś tam ogarnąć.Chętnie polecę gdzieś o wcześniejszej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...