Skocz do zawartości

[K] kupię Hyosung GV 125cc


kwasiarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Tak jak w temacie, jestem zainteresowany kupnem "cienia" 600. Z najważniejszych rzeczy istotnych dla mnie to:
- b.dobry stan techniczny (silnik, napęd, hamulce, zawiecha, opony)
- z dodatków potrzebowałbym głównie oparcia pasażera (reszta mało istotna, jak coś będzie to ok, jak nie płakać nie będę)
- może być do poprawek lakierniczych bo mam swoją wizje, wiec el. (zbiornik, błotniki, osłony boczne) będą malowane
Im taniej tym lepiej bo chcę go "dopieścić" po swojemu.
Ew. propozycje na pw. lub tu (ale tylko propozycje).
Z góry dzięki
Robert

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała się dziwna rzecz, dlatego proszę moderatora o usunięcie tematu (założę nowy) lub jego zmianę na: [K] Hyosung GV 125cc

 

Jesteśmy z żoną u znajomych, gdzie posiadają oni sprzęt z tematu (wozidełko żony kumpla). Wersja kolorystyczna wiśnia/bordo z czernią - nawet "to" ładne. Moje kochanie za namową żony kumpla chce pouczyć się jeździć. SZOK!!! A, że jak coś wpadnie w oko to potem ciężko wypersfadować to mam problem. Mogę ją nauczyć na cienu 600 (jak kupię) ale nie, chce móc pokręcić "SAMA" po osiedlu jak mnie nie będzie (np. delegacje itp.).

 

Wiec Panie i Panowie aby później było lepiej (jak załapie temat) to muszę się teraz deczko ugiąć i na początek poszukać "smarka" 125cc. Wybór padł na Housunga GV 125 i tylko ten (żadne shadow, virago, maruder,delim itp itd.). Ja się przemęczę i będę starał się uzbierać większy budżet niż tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...