Skocz do zawartości

MT-09 Tracer + Akrapovic


Rekomendowane odpowiedzi

Hey, czy ktoś ma może taki zestawik? :) Chodzi mi o opinie i info czy ten Akrap na żywo ma kolor taki zwykły srebrny ( jak na stronie www Akrapa) czy też taki wpadający w miedziano-tytanowy? W necie jest pełno zdjęć ale niestety części ma kolor srebrny a na części taki miedziano-tytanowy.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Leszek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest, z początku jest srebrny, z czasem lekko ciemnieje. Generalnie akrap do Tracera jest w jednej wersji kolorystycznej. Nie zastanawiaj się długo i kupuj śmiało, wg mnie świetnie brzmi nawet z db killerem, bez to już w ogóle poezja chociaż mógłby być męczący przy dłuższej jeździe. Zależy ile jesteś w stanie znieść :) słyszałem Tracera na standardzie, wg mnie pierwsza rzecz po zakupie to wymiana wydechu.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Firma Grandys Duo jest dystrybutorem Akrapovica na Polske. Licz się z wydatkiem pewnie 4-5 tyś albo szukaj na eBay UK. Potem też musisz wgrać nową fuel mapę do ECU bo będziesz miał cholernie ubogą mieszankę do nawet -20% paliwa w niektórych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@art z tutejszego forum ma Ixila zagadaj do niego.

Jablo już pytał tylko tam gdzie ja kupowałem już chyba Ixil nie jest dostępny w cenie w jakiej ja kupiłem, a mianowicie 1650zł z kolektorami :biggrin:

Sprawdzałem na szybko ebay'a to ceny są na poziomie 600€ teraz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam,że do FZ6 też udało Ci się LeoV. wyhaczyć w bardzo dobrych pieniądzach.

Ja nimi wtedy handlowałem i pamiętam jak ktoś z forum kupił aluminiowy, a dostał w prezencie tytanowy, bo mi się firma spóźniała z dostawami i w ramach rekompensaty wysłali mi tytanowe :)

Chyba odnowię znajomości :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...