Skocz do zawartości

Aprilia Caponord - sprzedaż albo zamiana


giemul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Sprzedam ( 15.999 zł ) albo zamienię na BMW LT RS RT S . Ale też Honda Transalp , CBF XX . Suzuki DL , Yamaha TDM 900 albo nowy XJ 600 , Aprilia Pegaso 660 . Bardzo ewentualnie też Burgman 650 ale musiał by być przepiękny stan . Możliwa zamiana na tańszy z czyjąś dopłatą .

 

Może ktoś chce się machnąć ?

http://olx.pl/oferta/aprilia-caponord-et...aLpXx.html

Rok 2003 . Kupiony z Włoch od pierwszego właściciela , który był typowym posiadaczem motocykla niszowego . Motocykl praktycznie nie był używany . Stan jest PERFEKCYJNY ! Piszę to z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa a trochę mam pojęcie tematu , bo siedzę w tym od ponad 20 lat i motocykli miałem kilkadziesiąt .

 

Gdy go kupowałem kilka tygodni temu miał przebieg 16.800 km !!! Wszystkie elementy motocykla potwierdzają tą cyferkę . WSZYSTKIE ! Dla przykładu taki smaczek - przednie koło NIGDY nie było odkręcane z motocykla . Opona była taka , na jakiej motorek wyjechał z salonu ! Absolutnie wszystkie śruby NIE RUSZANE . WSZYSTKIE W MOTOCYKLU !!! ( na większości śrub w newralgicznych miejscach , są jeszcze fabryczne cechy farbą ! )

 

Jak go kupiłem , żaden element motocykla nie był ściągany , naprawiany , malowany czy inaczej jeszcze rzeźbiony w jakikolwiek sposób . TEGO JESTEM PEWIEN W 100% !!!

 

Przednie tarcze jak w nówce .Napęd jeszcze fabryczny , czyli przy takim przebiegu praktycznie nie ma jeszcze śladów zużycia .

 

Po stanie stwierdzam , że ten motorek nigdy nie zjechał nawet na trawę nie mówić już o szutrach . Chłodnica jak nówka , nie ma żadnych , nawet najmniejszych zadrapań na plastikach od spodu .

 

Jedyny mankament to pęknięcia przy lewym uchu . Po śladach widać że nie stało się to w czasie jazdy . Motocykl komuś zwyczajnie się przewrócił . Nic z tym nie robiłem , jest tak jak kupiłem . Żeby to zobaczyć trzeba się przyjrzeć z bliska .

 

Zrobiłem te pipcone szybkozłączki . Wymieniłem filtr powietrza i oleju . Wlałem olej MOTOREX 15W50 . Założyłem tydzień temu świeże opony Metzeler Turance NEXT ( opony są z marca 2015 ) . Nic tylko lać wache i jechać . Lepszego , ładniejszego Capo (nawet dużo młodszego) nie widziałem . Większość Capo to niestety są Polskie kombinacje z powypadkowych lub kombinowanych sprzętów . O przebiegach nawet nie wspominam , bo większość ma zdrowo ponad 100 tysięcy nalatane , a na licznikach mają po 50-60 tyś . Na dzisiaj na moim liczniku jest coś pod 21 000 km i motorek tyle ma najechane .

 

Obecnie są założone moje podróżne walizy i wysoka szyba . Te elementy nie są na sprzedaż ! Chyba że za rozsądną dopłatą , ale raczej nikt za to nie zapłaci tyle ile by trzeba było .

 

Cena jest wysoka , ale uważam że bardzo mocno adekwatna do stanu . Dużo młodsze Caponordy są mocno mocno bardziej zjechane od mojego . No i wszyscy tu wiedzą że przecież „Uszatki” są zwyczajnie ładniejsze od nowszego wypustu .Symboliczna negocjacja ceny , ale dużo taniej nie oddam więc proszę nie posyłać mi kretyńskich propozycji z śmiesznymi kwotami . Mam na chleb , brak kasy mnie nie ciśnie , sprzedać nie muszę . Mam miejsce na kilka motocykli w garażu więc jak się nie sprzeda to zostanie u mnie .

 

TEL 798 328 851

post-4101-0-84441400-1441847784.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...