Skocz do zawartości

Chinskie Handbary


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam nowych handbarów do XRki i chciałem zapytać o chińskie zamienniki Acerbis Rally. Widzę, że dużo się tego sprzedaję, a i ja chciałbym jednak kupić te mocniejsze, z rdzeniem. Czy ktoś może już je użytkuje i mógłby się podzielić o ich jakości i wytrzymałości?

Link do aukcji: http://allegro.pl/handbary-oslony-rak-cross-enduro-funbike-quad-i5161949108.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w xr czerwone od jakiegoś innego sprzedawcy ale wyglądają na identyczne i są ok. Mocno ich jeszcze nie testowałem (może to i lepiej ;)) poza jedną wywrotką tzn. moto spadło na kierownicę, a jedyne co to lekko pękł plastik co i tak jest mało widoczne, a rdzeń ok. Ogólnie są ciężkawe więc wydają się być solidne. Miałem problem przy ich zakładaniu bo tuleje wewnętrzne były za duże, a uchwyty zewnętrzne za małe co jest trochę mało logiczne :blink:, skończyło się na dorobieniu innych wewnętrznych i podpiłowaniu zewnętrznych na większą średnicę.

Honda XR400R Enduro

Honda XR650R Supermoto (na sell)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem te handbary i wyszło tak jak mówiłeś. Dostałem je razem z tulejami o średnicy 17mm i niestety nijak nie mogłem ich zamontować, bo ja mam grubą kierownicę i potrzebuje tulei o średnicy 14mm. Napisałem do sklepu zapytanie o osłony z takimi tulejami i zobaczymy czy da się to jakoś wymienić. Jak ktoś będzie chciał je zakupić to niech dokładnie zmierzy średnicę swojej kierownicy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zewnętrzną średnice jeszcze jakoś się dopasuje, bo idealnie też nie jest, ale już trzpień nie wejdzie, kierownicę mam grubą i muszę poszukać czegoś ze średnicą 14mm. Ale ogólnie wyglądają solidnie, tylko trzeba sprawdzić w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zakup chińskich handbarów nie udany. Ale zwrot gotówki i darmowy kurier odebrał przesyłkę. Teraz zastanawiam się czy wybrać firmę Pro Grip za 150zł z przesyłką czy może dorzucić 50 zł i wybrać Acerbisa? Dodam, że te drugie mają aluminiowy rdzeń czego nie można powiedzieć o Pro Gripie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie zauważyłem, że nie weszły linki. Chodzi mi o porównanie dwóch firm:

http://allegro.pl/oslony-rak-handbary-progrip-czerwone-honda-crf-cr-i5551716415.html

http://allegro.pl/handbary-oslony-rak-cross-enduro-quad-atv-acerbis-i5554343453.html

Niestety chińskie odpadają, bo nie ma opcji z trzpieniem 14mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...