Skocz do zawartości

Baza pytań na egzamin teoretyczny


pierzot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, jest opłata 4zł, zresztą już wpłaciłem. Filmiki już działają, wystarczy pobrać "Flash Player content debugger for Internet Explorer - ActiveX" ze strony Adobe

 

Pytań jest w sumie 2663, na kat A jest 1170 podstawowych i 329 specjalistycznych. Na kat. B jest 1219 podstawowych i

371 specjalistycznych.

 

 

edit

ten program, który polecasz jest na licencji trial, ściągam i będę testował.

Jest full, właśnie skończyłem 1499 pytań ;)

M.in tutaj czytałem http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3782299,nowy-egamin-na-prawo-jazdy-2015-baza-pytan-odtajniona-wystarczy-sie-nauczyc-na-pamiec,id,t.html

i gdzieś jeszcze, że od 1 lipca jeszcze więcej ma być, mają być dołożone pytania z jakiejś jeszcze innej instytucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno grupa image ma pełną bazę pytań.
Licencja 25 zł kosztuje.
Jest tryb nauki i testowy.
W trybie nauki pokazuje ponad 2400 pytań.
Z ciekawości sobie zafundowałem, zobaczymy jak to wyjdzie na państwowym.

Edytowane przez A7x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam ponownie.Przyszla pora w koncu wymienic prawo jazdy na polskie/do tej pory jezdzilem na miedzynarodowym/,wiec zlozylem papiery w U Komun.

,porobili kopie i wyslali mnie do osrodka egzaminacyjnego w Krakowie na Koszykarska,w skrocie MORD/dosyc ciekawie sie kojarzy/.

I dostalem termin na 15 lutego.W barze w osrodku kupilem ksiazke do nauki i ...Matko Bosko!!,ile tego jest.W sumie wszystko z kodeksu drogowego plus jeszcze dodatkowo o motocyklach.

I tutaj mam pytanie,czy nie macie testow czy linkow,zeby uczyc sie tylko potrzebnych rzeczy do egzaminu,tego co jest potrzebne.Przeciez tamto juz bylo zdawane przy egzaminie na prawo kat.B.Jasne,ze sobie to przeczytam jeszcze raz,dla przypomnienia,ale teraz chcialbym jednak ukierunkowac sie przede wszystkim na zdanie kat.A.

Pozdrawiam wszystkich i byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowa strona z pytaniami w ramach treningu

https://www.prawo-jazdy-360.pl/test

 

Generalnie przeczytaj kodeks drogowy nawet i kilka razy jak czujesz potrzebę i to wystarczy. Plus ewentualnie książkę do nauki którą masz. Podczas testu zwracaj bacznie uwagę na sytuację w filmikach każdy szczegół, tragedii nie ma więc nie masz się czego zbyt mocno obawiać...Do końca oglądaj żeby nie strzelić niepotrzebnie babola. W sieci jest trochę stron na których możesz się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W barze w osrodku kupilem ksiazke do nauki i ...Matko Bosko!!,ile tego jest.W sumie wszystko z kodeksu drogowego plus jeszcze dodatkowo o motocyklach.

I tutaj mam pytanie,czy nie macie testow czy linkow,zeby uczyc sie tylko potrzebnych rzeczy do egzaminu,tego co jest potrzebne.Przeciez tamto juz bylo zdawane przy egzaminie na prawo kat.B.

 

Nie chce krakac, ale z takim nastawieniem mentalnym pierwszy egzamin oblejesz.

 

Proponuje Ci ryc jak dzik, bo do 15.02 duzo czasu niemasz.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzyk, przeczytaj książkę, pozaznaczaj sobie w niej kluczowe kwestie typu tabelka z prędkościami na różnych drogach - naucz się tego na pamięć (dużo takich rzeczy nie ma), no i codziennie rozwiązuj testy z CD (przerób sobie wszystkie testy z bazy, która jest na CD - jak przerobisz wszystkie, to wyczyść historię i jeszcze raz). Robiąc sobie próbne egzaminy z CD będziesz widział, czy już umiesz, czy oblewasz;) Pytania się powtarzają, są tylko inaczej sformułowane/inne sytuacje. Jak ktoś nie jest leniem/nie jest upośledzony umysłowo to zdaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tos mi dodal otuchy!

ale damy rade,tylko skad tu tyle dziwnych znakow drogowych?Nie chce byc zle zrozumiany,ze to czy tamto ale w Stanach jest ich pewnie 10% tego co w Pl

i jakos to wszystko dobrze funkcjonuje.

 

ps.to pierwsze zdanie bylo do ks-rider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest tych znaków troszkę i czasami pytania debilne ale generalnie jak posiedzisz kilka dni to zauważysz że pytania się powtarzają ........ potem na egzaminie okazuje się że znasz odpowiedzi bo już to rozwiązywałes ......... będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad tu tyle dziwnych znakow drogowych?Nie chce byc zle zrozumiany,ze to czy tamto ale w Stanach jest ich pewnie 10% tego co w Pl

i jakos to wszystko dobrze funkcjonuje.

 

ps.to pierwsze zdanie bylo do ks-rider

 

Robilem w stanach dwa razy PJ wiec wiem jak to tam funkcjonuje. Za moich czasow w Ilinois bylo 9 ( dziewiec ) znakow drogwych, tych pisanych nie licze i co niektore nijak Maja sie do tych " nie amerykanskich " sak ksztalt " man at work " to juz parodia a zakaz wyprzedzania to nawet szkoda pisac :icon_mrgreen:

 

Najgorsze jest to, ze w polskich pataniach sa wbudowane bledy i musisz zle odpowiedziec aby zdac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...