Skocz do zawartości

Skrzynia biegów fzs600 2000r.


Fazerr600 complication
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pasjonatów jednośladów :)

Moje pytanie dotyczy skrzyni biegów do modelu z 2000 roku lub całego serca, lecz nie mogę znaleść jaki silnik (dokładnie chodzi mi o rocznik) podejdzie na ramę, co mam szukać ??? Problem zaczął się od wypadającej dwójki... Jeden potrafi jeździć w tym przypadku znajomy nie dał rady... przy zablokowaniu koła - zębatki a w ostateczności chyba skrzyni mamy problem czy szukać wszystkich trybów czy lepiej całego silnika a ten obecny zostawić na części... Rady proste wiem co szukać nie wiem gdzie w dobrej kwocie lecz bez szaleństw wypowiedzcie się może macie znajomych z częściami silnik około 1tys skrzynia być może nie warta roboty sama robocizna 5 stów plus części więc... ale gdzie szukać zaczynam być laikiem co do tych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem twojego posta bo dosyć niejasno go napisałeś. Szukasz skrzyni do FZS 600 czy całego silnika ? Silnik jak i skrzynia pasuje od modelu z roku 1998 do 2003.

 

Pozdrawiam

Szukam silnika w całości lub części do skrzyni. Dzwoniłem za silnikiem i mi wciskają kit że z rocznika 2003 już nie podejdzie na tą ramę... Dzisiaj znalazłem za pare stówek skrzynię z przbiegiem 22 tys ma pasować ale pasuje to zobaczyć. Kolejny fachowiec stwierdził że to może być wodzik w skrzyni ile numerów tyle porad. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...