Skocz do zawartości

HYOSUNG CRUISE II classic


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój Wujaszek kupił sobie koreańca 125 którym może poruszać się na kat B a ja mam mu dostarczyć jak najwięcej informacji o tym "potworze", wiec proszę Was o pomoc, potrzebuję wszystkiego, od ilości oleju w silniku , przez ciśnienie w gumach, jakie są jego największe bolączki i inne ciekawostki. Z góry dziękuję. Pozdrawiam!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc tak

-oleju wchodzi 950 zresztą powinno być napisane na deklu przy korku wlewu

-zawory luz (dwu zaworowiec) 0.08 ssący 0.13 wydech (cztero zaworowiec) 0.1 ssący 0.13 wydech

-powietrze o ile mnie pamięć nie myli przód 1.75 bar tył 2.2/2.3 bar

-Bolączki hmm nie jezdzic długo na max i pod maks bo urywa zawory w 4 zaworowych i ściera wałek w 2 zaworowym

-kiepska dostępność części chyba ze za granicą

Ciekawostki

Silnik to suzuki gn/dr/gz ze zmienionym wałem, tlokiem i głowica, zasadniczo jeśli czegoś potrzebujesz do dołu silnika szukaj do gienka, oczywiście jeśli się wykrzaczy to warto zmienić silnik albo wał tłok i głowice na suzuki ze względu na więcej części, pozatym suzuki spokojnie poradzi sobie z big bore na 150 jedyna przeróbka to wydech trzeba lekko wygiac.

Silnik taki sam montowany do hyo gf, rx i xrx.

Skrzynie raczej nie do zajechania

Spalanie rzędu 2.5-3.5 litra

Jeśli coś jeszcze chcesz wiedzieć daj znać

Edytowane przez luka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...