Skocz do zawartości

Warszawa - wspólne szosowanie


qck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Sezon w pełni otwarty, coraz więcej moto na drogach, czas nawiązać nowe znajomości, poznać nowe trasy i cieszyć się kilometrami.

 

Odezwij się, jeśli chcesz wspólnie pojeździć po Wwie, okolicach jak i dalej na weekendy.

 

Jeżdżę Banditem 600S, lubię prędkość, nie jeżdżę do odcięcia, głowa pozostaje na karku.

 

Chcę się cieszyć wspólną jazda, poznaniem ciekawych ludzi i skoczeniem na kawę pomiędzy całością.

 

Poszukujesz podobnych wrażeń? Spotkajmy się.

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda inicjatywa to dobry pomysł! Podłącza się każdy kto ma na to ochotę.

Wczoraj miałem przyjemność jazdy z Michałem, bardzo pozytywnym motomaniakiem.

@Daniel, odezwij się na prv, skoordynujemy dalej. Niedługo wrzucam ceramizer, stad pierwsze jazdy idealnie się dopasują na poziomie prędkości i obrotów.

 

Ciao!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, ja też jestem chętny najbliższy weekend chętnie coś pozwiedzam i poznam nowych maniaków

Cześć Dariooo,

 

jesteśmy otwarci na poszerzanie naszego zespołu motomaniaków. Wczoraj o 22 poczuliśmy ochotę na jazdę i skończyło się paredziesiąt km od Wwy - oby więcej takich możliwości!

Odezwij się na prv, dogramy się z logistyką.

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko pasuje mi sobota :biggrin:



Cześć Dariooo,

 

jesteśmy otwarci na poszerzanie naszego zespołu motomaniaków. Wczoraj o 22 poczuliśmy ochotę na jazdę i skończyło się paredziesiąt km od Wwy - oby więcej takich możliwości!

Odezwij się na prv, dogramy się z logistyką.

 

Krzysiek

lece w sobote na konstytucji jak napisał DMOC jak masz czas to wpadnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Witam,

 

Temat z zeszłego roku ale myślę ze mogę się podłączyć.

 

Szukam ludzi do wspólnego polatania Warszawa i okolicę oczywiście wypady dalsze również wchodzą w grę.

 

Jeżdżę CBR 650F to moje początki ale myślę że sobie radzę wiec nie powinienem zamulać :)

 

jeśli jest ktoś chętny do wspólnego polatania czekam na kontakt

 

pozdro. Arek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...