Skocz do zawartości

BMW F800R - zakup na 2015!


derbixxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Dzisiaj odebrałem nowy zakup na 2015 rok! W trakcie wyszukiwania "tego nowego" było wiele, wiele pomysłów. Pocieszałem się tym, że wszystkie z jednej kategorii - naked.

Wybór ostatecznie padł na BMW F800R, a wcale nie był na 1. miejscu na moich typów. Jednak bardzo dobre wspomnienia z BMW F650GS (1-cyl.) i fakt, że BMW mimo wszystko pod kątem wyposażenia robi bardzo kompletne motocykle przekonały mnie do tego wyboru.

 

Przed wami BMW F800R, w kolorze Sakhir Orange!

post-11187-0-61777500-1426353798.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn ;)

Teraz musisz kupić nowy telefon z lepszym aparatem , bo albo ja jestem takim daltonistą, albo nie wiem. Tak czy inaczej jakbym nie patrzył, to ten kolor żadnego odcienia pomarańczowego nie przypomina ;)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Cię zasmucę, ale foto było robione Lumią 930, więc całkiem niezły kalkulator :P Póki co trzeba uwierzyć, że to Orange, będzie słońce będzie pomarańcz, ruda rdza metalik, ale będzie. A tak w ogóle to może "Sakhir" znaczy "uwierz, że to jest..."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolałeś poczekać i kupić modelu 2015?

 

 

Cena inna... :P z takim wyposażeniem jak mój to wyraźnie inna. Poza tym ten już nie ma tak znienawidzonej przedniej lampy. Choć w lampie A.D. 2015 można się dopatrzeć światła z Husqvarny Nudy.

Mój, choć ładnie wygląda, kupiony jako lekka używka - w kwietniu już będzie miał rok!

 

BTW. Widzę, że coś się ta moja fotka niezbyt chętnie chce pokazać... :-/

Edytowane przez derbixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podlinkowanie foto z pierwszego postu się zepsuło. Dlatego też podczas ostatniej przejażdżki zrobiłem nowe foto. Może nawet bardziej ciekawe. Mam nadzieję, że tym razem bezproblemowo zdjęcie będzie działało!

 

KRNoNgD.jpg

 

P.S. Pogoda nadal ponura, więc Orange wciąż nie osiągnął swojej zajebistości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...