Skocz do zawartości

Co byście mi polecili z ENDURO do 7 tyś


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow

na forum jestem nowym uzytkownikim po krotce napisze cos o sobie na imie mam łukasz i mam 24 lata mieszkam pod warszawa blisko lasu :buttrock: :banghead: matocyklami pasjonuje sie od dziecinstwa to u mnie rodzinne i od najmodszych lat cross zaczynalem od malych pojemnosci a potem wpadlem dosc mocno w motocykle CZ 125 pozniej 250 i 400 bylo ich sporo jakies jawy 500 potem cos lepszego suzuki rm 250 honda cr 250 to juz inna klasa no i na sam koniec handa xl 600 iale byla za ciezka i wszystko sie poniszczylo to chyba przyzwyczajenia z crossa a obecnie od jakis 3 lat nie posiadalem zadnego motocykla problemy finansowe mnie dopadly juz ostatnio zastanawialem si czy ja jeszcze jezdzic umiem hehe ...... NO coz i przyszedl ten czas aby sie przekoac chcialbym kupic cos do 7 tys zlotych ale musze stwierdzic ze to dosc trudna sprawa wiekszosc motorkow jest w oplakanym stanie ostatnbio ogladalem klx 650 r oj zniszczony i zalany olejem :buttrock: . moze poradzicie co kupic albo ktos moze ma do sprzedania interesuje mnie motocykl zarejestrowany jakies wyczynowe endurko albo ewentualnie nie za ciezki 2 osobowy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze cbra 900 dzis ogladalem w komisie laleczka ale kasowo niestety nie siegam nad 600 to sie nawet zastanawialem i zalozylem nawet temat w sportowe zobaczymy co napisza, ale powiem szczeze ze boje sie szosy teren to jest teren najwyzej drzewo na droge wyskoczy a nie jakis samochod.

yamaha wr400 jak najbardziej tak ale chyba nie w tym przedziale cenowym co mnie intersuje bo za 7 to nie kupie wr , ktm jakis SX 4 takt to moze LC4 za ta kwote i sam nie wiem czy w to sie pchac jakos mnie odstrasza ktm czesci dorgie i gdzie ich szukac kiedys mialem 125 crosa ale darla do puki nie padla hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry nie doczytalem tematu ze do 7 tys. zl, tak to nie moge Ci doradzic niczego, sam lubie szose wiec dlatego dalem humorystycznie watek o cbr 900, cbr 600 fajna , ale sam subiektynie patrze i po vx z duzym momentem ciezko byloby mi sie przesiasc na szlifiere 600, jak juz to szlifiera z duzym momentem czyli najlpiej cbr900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie polece jednak XL600R!

Piszesz że miałeś już ale była za cięzka! Pewnie miałeś LM!

Ona do terenu się nie nadaje bo naserio jest za cięzka! Na gume tylko z klamy pujdzie i wogule! R jest lżejsza waży 135kg a LM 170kg a RM 153kg!+ paliwo

a wogule to sam zobacz i porównaj!

http://www.xl600.de/technik/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzieki za info czyli ja mialem pewnie XL 600 LM ta najciezsza szkoda ze tak kiepsko trafilem jakos sie zniechecilem do XL, podsylam zdjecia, a na gume to na 2 z gazu szla bez problemu tylko trzeba bylo troszke poderwac kierownice i cofnac sie do tylu, moze pomysle o xl 600 R .Ale zastanawiam sie nad KLX 650 R albo KLX 650 C co myslicie na temat tych motorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...