Skocz do zawartości

Do ZRXa 1200s sprzedam różne. Zadupek, lusterko(a) ...


DonVito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam do ZRX1200s 2001 lusterko lewe. Całe, zdrowe. Niestety malowane na srebrno. Lusterko prawe z ukruszonym uchwytem/mocowaniem do owiewki.

 

Zadupek w kolorze srebrnym nowka. Została kupiona po lekkim co nieco na ubezpieczenie.

 

Bagażnik stelaż nówka + płyta używana system Krauze ( muszę sprawdzić )

 

Kombinezon motocyklowy Tarbor Spodnie S-07 stan średni, kurtka ?? nie ma tego modelu obecnie w ofercie stan bardzo dobry. Czarne, skóra bydlęca. Rozmiar na grubego kurdupla. H-170cm w pasie 104cm.

Nie używany od lat. Mam inny.

 

Torba na bak/bagażnik Oxford czerwona mało używana.

 

Torba na bak polskiego producenta nazwy nie pomnę.

 

Kask orzeszek, pamiątka po ruskim motocyklu.

 

Podnośnik, stojak na tylne koło motocykla. ZRXa nie udało mi się samemu na tym postawić. Bałem się że moto przewróci się przy podnoszeniu.

 

Trochę różnych pierdół będących gratisami przy zakupie grubszych ( podkreślonych ) rzeczy..Rękawice, za duże lub za małe dla mnie. Ochraniacze na kolana, ochraniacze pod szyję, gogle.

 

To nie koniec motocykla, to czyszczenie garażu z rzeczy zalegających latami.

 

Na koniec bad news, rzeczy do zakupu/odbioru tylko na miejscu w Siedlcach.

Staram się być wyrozumiały dla głupoty. Niestety, nie zawsze starcza mi cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość walerianxx

Dobrze wyprofilowane lusterko zapewnia doskonałą widoczność na drodze, a jednocześnie dopełnia wygląd motoru. W samochodzie zamontowałem takie specjalne. Szkoda, że ta firma http://www.***.pl/pl/lusterka-samochodowe.html nie wykonuje takich do motorów- bo robią je profesjonalnie :-)

Edytowane przez jeszua
spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...