Skocz do zawartości

14 Luty 2015 Ślub motocyklisty


Maro0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dostałem dziś zapytanie od mojej znajomej które pozwolę sobie zacytować:

 

"mam nietypową prośbę/pytanie.... mój narzeczony - Albert jeździ motocyklem. Kiedyś wspominałeś, że czasami jak motocyklista bierze slub, to jeżdzicie/ organizujecie przyjazd takiej paczki motorami na ten ślub nadal się w to "bawicie?" wiem, że teraz to nie jest pełnia sezonu, ale może... my bierzemy ślub 14 lutego br, Albert co prawda sprzedał swoją hondę, ale sercem pozostał motocyklistą i chciałabym mu taką niespodziankę zorganizować jeśli będzie ekipa, ochota, i oczywiście warunki pogodowe dopiszą.... napisz szczerze czy istnieje jakakolwiek szansa na coś takiego ? pozdrawiam Ewelina P"

 

Ślub odbędzie się w Janiszewie - kościół bł Honorata Koźmińskiego o godzinie 16:00

 

Kolega Albert nic nie wie o niespodziance Eweliny i tak miejmy nadzieję że pozostanie

 

Chciałbym abyście dali znać swoim znajomym i przyjechali w jak największej ekipie, jeśli oczywiście pogoda dopisze :)

Dla każdego uczestnika na motocyklu przewidziana wdzięczność Eweliny i Alberta

 

Jeśli możecie to zgłaszajcie na forum swoją obecność, lub tel. 50jeden77684siedem

pozdrawiam

Mariusz

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był by to ktoś z kim przeleciałem chociaż 1 km,a nie że miałem ,sprzedałem to gdyby czas i suchy asfalt na plusie pozwolił pewne bym sie przewietrzył.Na chwile obecną nie wierzę w żadne takie miałem,sprzedałem.Jedyne co mnie przekona to jeśli młoda ma taką kompresję że mi zacznie prześcieradło w d...wciagać.Krąży tu taki który chyba próbował znaleźć sposób na kasę własnie w stylu miałem sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był by to ktoś z kim przeleciałem chociaż 1 km,a nie że miałem ,sprzedałem to gdyby czas i suchy asfalt na plusie pozwolił pewne bym sie przewietrzył.Na chwile obecną nie wierzę w żadne takie miałem,sprzedałem.Jedyne co mnie przekona to jeśli młoda ma taką kompresję że mi zacznie prześcieradło w d...wciagać.Krąży tu taki który chyba próbował znaleźć sposób na kasę własnie w stylu miałem sprzedałem.

 

To tylko zaproszenie i oczywiście jeśli pogoda będzie sprzyjać to myślę że i chętnych nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek przede wszystkim zmień avatar i zauktualizuj dane czym jeździsz - ludzie inaczej zaczna Cię traktowac i do sprawy podejdą po ludzku :rolleyes:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...