Skocz do zawartości

Peugeot 406 na co zwracać uwagę


Żurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qurim chyba miał TDI. I biały kolor, a to już ranga prestige car!

Też nie lubię dieseli, fakt tego się grzeje przed jazdą ale bez przesady. Ten ma jeszcze tzw "ssanie" w rączce. Z tym grzaniem to jest tak, rozpalam czekam aż zacznie normalnie klekotać a to chwila (może jak chcę być bardzo dobrym panem to minuta) i ruszam nie kręcąc wyżej jak 2 koła żeby turbo nie dmuchało, to wszystko. Analitycznie po nakurwianiu w trasie dojeżdżając do domu przez obrzar miejski trzymam niecałe 2k RPM zanim doturla sie do domu turbina wystygnie na tyle aby nie stać i nie czekać. To w zupełności wystarczy.

Z resztą jeździłem ja i brat i tym autem się nie chce mocno ciskać, tylko sie jara że jedziesz 80km/h na 5b. pod górkę i nie zwalnia. :D

Co do paliw alternatywnych to za bardzo nie będę się czaił. Jest wschód, tylko ilości muszą być duże. :) Z czerwonym też nie mam co się czaić paliwo jak paliwo ale nie znajdę tak łatwo. Olej roślinny latem też może być, ale na chwile obecną jest droższy od ON.

 

Co do lepszości nad francami nie wypowiem się :P

Tu wsiadam i jest jak w czołgu, 0 finezji, 0 czegoś co cieszy oko, czy z zewnątrz czy z wewnątrz. Nawet houndai I30 jest ciekawszy. :D

Nuda w ch*** i tyle. Fakt konstrukcja prosta, dostęp pod maską jest naprawdę niezły. Miejsca wolnego tyle że jeszcze można by wcisnąć 3dieselowskie cylindry forda ecoboost czy jak mu tam.

 

Michoa jak brat się odkuje, i postawi. To jego auto, ja je tylko miałem znaleźć. :)

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś chyba pierwszy na tej planecie co studzi turbo w takim paściu :D

Che che, po prostu to auto było szanowane, i szanując dalej tę kupę żelaza mam nadzieje zapewnić nam jeszcze całkiem długą eksploatacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jakie auta najczesciej kradnie sie na czesci ? ano VW i cala podgrupa skoda , seat , audi... a ponoc sie nie psują ? :-D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...