Skocz do zawartości

[S]Yamaha TDM 4TX 1999 rok.Leszno


kazmirz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha TDM 4TX 1999 rocznik. Obywatel www.tdm.pl 535 464 351 Lukasz

 

Zamiana doplata do hondy varadero :)..

Witam Serdecznie. Przyszedł czas na sprzedaż Yamahy TDM z bogata historia kryminalna.? Wielu z Was zada sobie pytanie o jaki kryminał chodzi.

Motor zakupiłem w komisie Lubin 10.01.2011 r(Faktura zakupu do wglądu)Przebieg 46tys i od tamtego czasu zaczęła się cala przygoda z Moja kochana TDM. :).

Przeszła szereg modyfikacji:
filtr powietrza K&N
świece zostały zastąpione irydowymi
światło mijania xenon h1 4500
nowe opony michelin pilot road 2 (dwu składnikowe)
kufry
migacze led
voltomierz
temp cyfrowa oleju stag8
scottoiler smarowanie lancucha
nowy akumulator zakupiony w 2014
regulacja gaznikow czyszczenie ( 2014 po kradzieży motocykla)
tlumiki dual rm-motors
gniazdko zapalniczki
alarm wifi powiadamianie
handbary
gmole
nowa wyzsza owiewka czarna
wymiana seryjnych klocków hamulcowych oraz zacisków na niebieskie z R1,przewody z oplot stalowy,plyn 5.1
Motul 5100 wymiana co 5 tys.
nowe tarcze zegary moman.pl
nowy zestaw napedu ,zebatki + wzmocniony lancuch did oring.

Więcej będzie widoczne na zdjeciach w linku ponizej. Wersja czerwona motocykla to wersja do czasu kradziezy moto spod bloku.

Wersja żółta to ten sam motocykl,lecz przemalowany przez zlodzieji i szczesliwym znalezieniu przez Nasza Policje..Przypadek 1 na 1000 :).

Wszystkie papiery z sadu oraz dowody zbrodni dostepne nas.wlascicielowi przy kupnie motocykla.

Motor jest sprawny gotowy do jazdy..Po odzyskaniu został sprawdzony pod kątem bezpieczenstwa, gdyz nie wiedzialem co zostalo w nim ryte.Przejechalem nim nie cale 6 tys km,zadnych problemow.

Nowe numery ramy nabite przez Okregowa Stacje kontroli Pojazdow w lesznie na zlecenie Policji oraz Wydzialu komunikacji..Nowa Tablica Rejestracyna,oraz wpis w Karcie Pojazdu o (Kradzież 19.12.2012 – Odzyskany 09.06.2014 ). Szczęście w nieszczęściu

Chętnie porozmawiam i odpowiem na każde pytania związane z motorem..Jestem Pasjonatem dbającym o swój motocykl,aż czasem za bardzo :).

Motor prosty Rama,brak luzów na kolumnie kierownicy.Wszystko do sprawdzenia na miejscu. Tlumiki,RM motors nie odzyskalem..

Linki do zdjec i filmow.

Aktualny Stan na dzien 25.10.2014



https://www.youtube.com/user/kazmirzleszno/videos-

Zdjecia.

https://plus.google.com/photos/105795067765846091655/albums/5568782700349735361

post-52028-0-27882700-1414351564_thumb.jpg

Edytowane przez kazmirz

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha TDM 4TX 1999 rocznik. Obywatel www.tdm.pl 535 464 351 Lukasz

 

Zamiana doplata do hondy varadero :)..

A zamiana na Ducati ST2?

Przyszłoroczne plany motocyklowe powodują, że patrzę w stronę mniej asfaltowych turystyków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startuje od tegoco jest 8500..jak ktos jest zainteresowany..moge dorzucic pare gratow...co mam ..ale to rozmowa na tel.

ducatii chyba bym sie zabil na tym:P..i moje prawie 2 m..marnie widze w tej pozycji :P

 

 

Edytowane przez kazmirz

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...