Skocz do zawartości

X8 150ccm


przemeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

jak trwoga albo niewiedza to na forum ... i oto jestem - dzień dobry!

 

czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat modelu X8/150ccm - naprawdę niewiele w sieci jest, a na "pewnym serwisie aukcyjnym" wisi takie ogłoszenie o sprzedaży, że mi się podoba. z tym że to silnik chłodzony powietrzem, więc może to jakoś wpływa na jego trwałość, ew. dostępność części, etc?

 

dzięki!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widzę że wszyscy czytają, ale nikt nie pisze. podzielę się zatem moim znaleziskiem, bo trudno było się dokopać a może komuś się przyda.

ten silnik to zwykły LEADER ze starszej rodziny Piaggio. tutaj w miarę szeroka dyskusja na ten temat z innego forum:

http://modernvespa.com/forum/topic3817

 

-- pmq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Piaggio X8 z Leaderem 200cc 2004r.

Dostępność niektórych części akurat u mnie w Poznaniu na zamówienie około 3 dni.

Ostatnio zmieniłem 4 łożyska zawieszenia wahacza, każde po 5 euro więc tragedii nie ma.

Poza tym konstrukcja prosta, nie bardzo ma się co psuć. U mnie przez rok częściowo wysiadł włącznik kierunkowskazów,

ale nowy był za 30zł od ręki na miejscu.

Swoją 200 właśnie sprzedaję bo nie mam za bardzo miejsca na 2 sprzęty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wszystko się rozbijało o to, że to jakaś rzadka na naszym rynku konstrukcja chłodzona powietrzem :| Widziałem sporo postów na niemieckich forach, ale akurat nie ten język ;).

 

Tak czy inaczej - tamta X8-mka jednak nie dostąpiła zaszczytu bycia zakupioną, ale jest "zamiennik" - z trochę innej stajni, ale za to nie musiałem po niego za daleko jechać.

 

-- pmq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...