Skocz do zawartości

Chwalę się:-) Przesiadka z FZ6N na FZ1N


bartek_fz6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem jednak zestaw Rizoma 4 szt. , 2 zero 2 avio i wypas :-) Małe, dobrze świecą, jakość i wykonanie super. Polecam, przy montażu widać, że ktoś dumał jak to projektował.

 

Sezon rozpoczęty.

 

Nie wiem może ja jestem jakiś dziwny ale łatwiej mi się jeździ litrem niż fz6.... Pochylanie skręcanie i manewry są bliżej cb500f mojej dziewczyny niż byłego FZ6. Zrobiłem kilkadziesiąt km i takie są moje wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przez zimę i ostatnie weekendy powoli dokończyłem moją wizję motocykla jakim jest FZ1N.

 

Wszystkie modyfikacje kosztowały mnie 2000 zł, dużo i nie dużo. Niby Fz1 to golf czy astra wsród motocykli i Monstera czy Brutale z tego nie będzie ale mi się podoba :-) Wygodny motocykl do spokojnej jazdy z "R-jedynką" w środku w razie czego :-)

 

Modyfikacje:

- mocowanie R&G Tail Tidy

- wydech Ixil używka

- kierunkowskazy Rizoma 2 x Avio SIlver, 2 x Zero Black

- gmole Givi

 

Zdjęcia:

 

th_996364202_2_122_598lo.jpg th_996368688_3_122_364lo.jpg th_996375165_4_122_342lo.jpg
th_996382299_5_122_600lo.jpg th_996387518_6_122_533lo.jpg th_996393382_7_122_208lo.jpg
th_799639795_8_122_188lo.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja z gmolami :lalag: W mojej opinii dużo bezpieczniejsze dla moto i wcale źle to nie wygląda.

 

Jak wydech? brzmienie etc. montaż, jak z exupem sobie poradziłeś?

 

Kierunki - fajnie że się przekonałeś bo mocowania farbryczne tablicy i kierunki to jakaś straszna stylistyczna pomyłka:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...