Skocz do zawartości

Yamaha MT-125. Opinia.


Gość cierpkamalina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość cierpkamalina

Mam ten moto od 1,5 miesiąca i bardzo sobie chwale.

Jest to pełnowymiarowy motocyk w mniejszym silnikiem. Oczywiście nie jest to demon prędkości ale bardzo fajnie się zbiera i moim zdaniem to najlepszy moto przed czym duży...

 

 

Że tak zapytam. :)

Jaką wersję kolorystyczną wybrałeś?

Do jazdy na podmiejskich i miejskich drogach jest w sam raz. No i waga jest jak dla mnie pocieszeniem. Raz leżałam i przyznam, że przynajmniej nie zmęczyłam się zbytnio przy podnoszeniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Że tak zapytam. :)

Jaką wersję kolorystyczną wybrałeś?

Do jazdy na podmiejskich i miejskich drogach jest w sam raz. No i waga jest jak dla mnie pocieszeniem. Raz leżałam i przyznam, że przynajmniej nie zmęczyłam się zbytnio przy podnoszeniu. :)

 

 

Mam w kolorze czerwony mat.

Jak to się stało że już leżałeś, moto bardzo się uszkodził ?

 

Co do użytkowania motocyklu to na razie jeżdżę głównie po mieście i w taki terenie bardzo dobrze się jeździ.

Na weekend planuje jakąś mniejszą trasę (2x120km) tak żeby sprawdzić czy się nadaje na takie wyprawy.

Dla mnie jedną z najlepszych zalet to spalanie 2,2-1,9 L/100km przy motocyklu który dobrze sie zbiera i może się rozpędzić do 130km/h to jest nie do uwiężenia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cierpkamalina

 

 

Mam w kolorze czerwony mat.

Jak to się stało że już leżałeś, moto bardzo się uszkodził ?

 

Co do użytkowania motocyklu to na razie jeżdżę głównie po mieście i w taki terenie bardzo dobrze się jeździ.

Na weekend planuje jakąś mniejszą trasę (2x120km) tak żeby sprawdzić czy się nadaje na takie wyprawy.

Dla mnie jedną z najlepszych zalet to spalanie 2,2-1,9 L/100km przy motocyklu który dobrze sie zbiera i może się rozpędzić do 130km/h to jest nie do uwiężenia... ;)

 

Leżałam z prozaicznego powodu. Taksówka zmieniła pas bez migacza. Jestem początkująca i mój refleks okazał się być na lichym poziomie.

Nie wjechałam w samochód ale jednak na poboczu się położyłam. Małe zarysowania. Bardziej bolała mnie głowa od uderzenia w barierę. Mój boski kask bardziej się zarysował od sprzętu. Pozbierałam się dość szybko. Miałam wstrząśnienie i trochę siniaków. Inwestycja w ubiór była dobra inwestycją.

 

Yolka jak na przewożenie dokumentów do urzędów jest w sam raz. :)

Zbieram się do wyjazdu w dalszą trasę. Zobaczymy jak będzie dalej. :)

Edytowane przez cierpkamalina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Leżałam z prozaicznego powodu. Taksówka zmieniła pas bez migacza. Jestem początkująca i mój refleks okazał się być na lichym poziomie.

Nie wjechałam w samochód ale jednak na poboczu się położyłam. Małe zarysowania. Bardziej bolała mnie głowa od uderzenia w barierę. Mój boski kask bardziej się zarysował od sprzętu. Pozbierałam się dość szybko. Miałam wstrząśnienie i trochę siniaków. Inwestycja w ubiór była dobra inwestycją.

 

Yolka jak na przewożenie dokumentów do urzędów jest w sam raz. :)

Zbieram się do wyjazdu w dalszą trasę. Zobaczymy jak będzie dalej. :)

A jak kolor i jak wychodz Tobie spalanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cierpkamalina

Białe podobno palą najmniej :)

 

Pozdr,

F.

Naukowo udowodniono, że przedmioty białe mają mniejszy współczynnik tarcia. To może mieć bezpośrednie przełożenie na ilość zużywanego paliwa. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej trasie 250km, mogę śmiało powiedzieć że moto się nadaje.

Oczywiście jak już ktoś tu stwierdził nie jest to demon prędkości ale w trasie spokojnie da się rozwinąć prędkość do 110km/h i więcej chyba i tak nie potrzeba.

Przy takiej predkości oczywiście spalanie wzrasta ale nie przekracza na pewno 3l/100km (dokładnie jeszcze nie wiem ile).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...