Skocz do zawartości

Zabezpiecz swój motocykl przed kradzieżą


LC SYSTEM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich posiadaczy dwóch kółek :biggrin:

Problemy ze znikającymi "zabawkami" mamy nie od dziś. Blokady, alarmy i inne zabezpieczenia są tak powszechne i doskonale znane złodziejom że nie stanowi to dla nich większego problemu a liczba skradzionych maszyn wciąż rośnie a po wejściu nowej ustawy o 125cm raczej ten precedens będzie rósł .....no ale do rzeczy :rolleyes:

 

Mam do zaoferowania Wam moduł GPS z monitorowaniem pozycji pojazdu on-line, mały w hermetycznej obudowie z możliwością zdalnego włączenia blokady poprzez smsa. Dodatkowo powiadomienie na komórkę jeśli pojazd opuści wyznaczoną przez nas strefę.

 

Więcej informacji o urządzeniu na naszej stronie : http://www.trakery.com/tracker-tl-106/

 

W przypadku pytań służę pomocą

 

[email protected]

tel: 508-210-383

 

 

post-78175-0-94358700-1409142362_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem podobne urządzenie i niestety leży bezużyteczne w domu.

Cuda wianki - tylko kartę doładowuj a i tak nie działa jak powinno ( czyt. zgodnie z opisem)

Nie chcę robić antyreklamy , ale ja nie dam się skusić na podobne oferty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,

korzystanie z pre-paidów jest uciążliwe a monitoring przez smsy i wpisywanie lokalizacji w Google dość czasochłonne.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest abonament i możliwość śledzenia pojazdu w czasie realnym przez www. pobieranie raportów, robienie statystyk (więcej możliwości na filmie) :

 

 

Poza tym mamy możliwość ustawienia bezpiecznej strefy np 3km wokół miejsca parkowania pojazdu.

W momencie przekroczenia strefy zostaniemy powiadomieni o tym fakcie smsem.

Jeśli nasz pojazd został skradziony w kilka sekund możemy unierucjomic pojazd obserwując jego pozycje przez aplikacje.

 

Urządzenie TL-106 można również stosować w samochodach, skuterach wodnych, przyczepach campingowych itp.

Edytowane przez LC SYSTEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma pre-paidów bo faktycznie wiemy ze konkurencja z tym miała dużo problemów z winy użytkowników, którzy zapominali doładować na czas karty.

TL-106 można również stosować w samochodach, skuterach wodnych, przyczepach campingowych i innych

Sam mam zamontowany w Ibizie i od 7mc nie miałem z nim problemu a -10% w ubezpieczalni tez piechota nie chodzi

To prosimy opisać na jakiej zasadzie użytkownik komunikuje się z matką i ile to kosztuje rocznie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza firma oferuje 2 rodzaje dostępu do systemu.

Polska - opłata 25 zł miesięcznie . W cenę wliczone są miesięczne koszty

transmisji danych na terenie kraju.

Unia Europejska- opłata 43 zł miesięcznie . W cenę wliczone są miesięczne

koszty transmisji danych na terenie krajów Unii Europejskiej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...