Skocz do zawartości

VIRAGO 750 - Jak to jest z tymi panewkami


rexonus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem Virago 750, zadowolony używałem jej przez tydzień do czasu kiedy zacząłem słyszeć dziwne niepokojące dźwięki, mianowicie po rozgrzaniu na wolnych obrotach słychać cichutkie równomierne stukanie, mało słyszalne jednak słyszę, dodatkowo przy jeździe pod górkę gdy dodam gazu jestem w stanie to usłyszeć takie równomierne pukanie które ustaje gdy lekko puszczę manetkę i pojawia się ponownie gdy dodam gazu. Na zimnym cisza nic nie słychać, ciśnienie oleju OK wszystko ogólnie chodzi super, i teraz moje pytanie, jak to jest z tymi panewkami ?? Słychać je na ciepłym czy na zimnym silniku ?? Jedni piszą że na zimnym i po rozgrzaniu przestaje stukać inni na odwrót. U mnie jest to bardzo ciche więc prawdopodobnie sie dopiero zaczyna :/ Nie jest to zawór na pewno bo ten wiem jak stuka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem rozwiązany, przynajmniej na chwilę obecną niczego nie słychać, motocykl po czasie zaczął strzelać w gaźnik, uboga mieszanka spowodowana uszkodzonymi króćcami gaźnika, po robocie z gaźnikami stukanie zniknęło, prawdopodobnie było to spalanie stukowe spowodowane lewym powietrzem, mam nadzieję że tak już zostanie a nie jest to chwilowa poprawa przed śmiercią piecyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...