Skocz do zawartości

xcf 2007 KTM, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem dziś oglądac Ktma , Jest to model xcf. mam kilka pytan.?

 

czy on sie rozni od Exc? Na co zwrócić uwage przy zakupie?

 

przyszedłem ktm był zimny na rozrusznik odpalil od strzała chodził chwile... zagrzał się wsiadam jezdze, motoo igła widać mocny jak skurczybyk. i teraz pytanie na co zwrocic uwage przy zakupie w silnikuj itp? sprawdziłem lagi nie leja, naped jest nowy, kola nie pokrzywione,z silnika nie cieknie nigdzie nic, niewiem co robic..



http://allegro.pl/ktm-250exc-4t-i4455499947.html

a i jakie sa koszty utrzymania tkaiego motorka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska posprawdzaj sobie jeszcze, ogólnie czy nie kopci bo to 4t, olej w jakim stanie jest.

Jak by była możliwość to tez fajnie jak byś sobie kompresje sprawdził + luzy zaworowe i porównał z serwisówką, wiedział byś ile trzeba wtopić jeszcze w niego.

 

Koszta utrzymania 4 suwa to standardowe koszta remontu silnika zgodnie z serwisówką, wymiana oleju oraz filtrów, ogumienie, łożyska, napęd, filtr powietrza musi być nasączany. Wszystko zależy od tego jak się motocykl użytkuję, dokładnych cen nikt w stanie podać nie jest, bo i są różne marki tutaj wytrzymałość części w stosunku do ceny i każdy inaczej użytkuję motocykl.

Edytowane przez arkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lozyska wygladaja w porządku, nie kopci sprawdzałem, olej rzekomo po wymianie, ale sprawdzic tak nie ma jak, nie wyglada na jakis wyjezdzony.

Kompresji nie mam jak sprawdzić, ani luzów ale PAn stwierdził ze regulowane były na wiosne a on nim nie jezdził (złamał noge) po za tym wyregulowac zawory to raczej grosze.

 

Mhm rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze posprawdzaj sobie wysprzęglik i czy olej/płyn gdzieś na dole nie cieknie.

Skoro tak stwierdził, nie dymi + mówisz, że ma kopa to bierz :)

Po kupnie i tak zalecam inspekcję części, uszczelki jak coś można zawsze przeboleć, a w 4t zaniedbanie remontu ponoć kończy się wybuchem :D

Edytowane przez arkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...