Skocz do zawartości

Zarowki H4 Philips + 30 lub 100%


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ma się dziać? 55/60W to normalna moc, więc nie bardzo rozumiem?

Moc jest normalna a światła zdecydowanie wiecej :) dlatego uzasadnione jest pytanie ile ciepła wytwarzają te żarówki.

Miałem przez chwile ochotę to zbadać (w moim moto jest problem z wypalaniem odbłyśnika) ale zarówka nightbreaker skonczyła swój krótki żywot.

Świeciła super przez trzy miesiące.

Edytowane przez pantani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Nic się nie stanie. Nie wiem tylko, jak z trwałością. Dałem 100pln i dlatego oczekuję, że poświecą co najmnie, ze trzy sezony. Zresztą, byle nie padły w tym.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc jest normalna a światła zdecydowanie wiecej :) dlatego uzasadnione jest pytanie ile ciepła wytwarzają te żarówki.

Miałem przez chwile ochotę to zbadać (w moim moto jest problem z wypalaniem odbłyśnika) ale zarówka nightbreaker skonczyła swój krótki żywot.

Świeciła super przez trzy miesiące.

Przecież masz to napisane. powtórzę skoro nie rozumiesz. Krótkie 55W a dlugie 60W. Teraz jest to jasne? No chyba ze myślałeś, ze ilość ciepła, zależny od jasności swiatla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz to napisane. powtórzę skoro nie rozumiesz. Krótkie 55W a dlugie 60W. Teraz jest to jasne? No chyba ze myślałeś, ze ilość ciepła, zależny od jasności swiatla.

55W to moc żarówki wyrażona w watach, to doskonale rozumiem!

Nie wiem tylko czy dwie zarówki wykonane w różnych technologiach o tej samej mocy znamionowej wytwarzają tyle samo "ciepła"

Edytowane przez pantani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...