Skocz do zawartości

Litwa, Łotwa, Estonia 14-24.08.2014


Savii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jeśli ktoś miałby ochotę przejechać się na Litwę, Łotwę i Estonię to zapraszam. Wyjazd planuje w okolicach 14-15 sierpnia 2014. Powrót przewiduje 22-24.08.2014. Wycieczka typowo turystyczna bez spiny i gonitwy. Przebiegi dzienne maksymalnie 300-400km. Startuje z Wejherowa. Dystans w obie strony jakieś 2300-2500km.Trasa do ustalenia gdyby ktoś byłby zainteresowany. Spanie raczej na kwaterze lub coś podobnego. Na Rygę przeznaczam 2dni oraz 3dni na Tallinn. Takie mam założenia ale wszystko wyjdzie w praniu. Po raz drugi jadę w tamte rejony gdyż miło wspominam poprzednią wycieczkę z 2012r więc może ktoś się pokusi.

Pozdrawiam Savii.

 

 

 

 

Edytowane przez Savii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich pieniądzach mieści się taka traska ?

 

Wszystko zależy jaką trasę się wspólnie ustali gdyby ktoś byłby zainteresowany. Jeśli sam pojadę to sobie ją skrócę i głownie uderzę na Rygę i Tallinn.

Na pewno nie są to duże pieniądze w porównaniu z wypadem na Sycylię z której wróciłem. W 2012r roku robiłem taką objazdówkę na Litwę, Łotwę i Estonię i z tego co pamiętam nie były to kosmiczne wydatki.

Tutaj moja relacja: http://www.damy-rade.interkar.pl/LitwaLotwaEstonia2012.html

 

Pozdrawiam

Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Widzę, że chętnych brak nawet na tak lajtową podróż. Cóż może nie ten kierunek :) Z drugiej strony może i to lepiej gdyż nie bardzo lubię wracać w te same miejsca chociaż podkreślam mam ogromny sentyment co do Rygi i Tallina. Może kiedyś tam wrócę!!! zobaczymy. W chwili obecnej moja sytuacja i możliwości zmieniły się i skłoniły mnie raczej do podjęcia wyzwania jakim jest wyprawa do Hiszpanii i Portugalii więc na dzień dzisiejszy skupiam moje poczynania w tym kierunku a temat wypadu na Litwę Łotwę i Estonię zamykam za co z góry wszystkich przepraszam.

 

Szerokości życzę

Savii

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...