Skocz do zawartości

Zmiana opon na szersze w sportsterze


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie dałem tam żadnego odnośnika... Co chciałeś otworzyć? :D

Pod twoim postem jest na niebiesko ( przynajmniej tak mi się wydawało ) zdjęcie czy link do strony klikam w to i pokazują mi się plecy gościa w pomarańczowej koszukce :biggrin: ale mniejsza z tym .

Gdzieś w internecie - chyba na hd forums pzemknęło mi zdjęcie felgi tylnej od irona ale szerszej jest taka w ogóle do dostania ? Czekajcie ....

 

Mam

http://www.hdforums.com/g/picture/704954

 

To jest opona 200 i jak rozumiem zmieniany był wahacz no i powinien być łańcuch a został pas napędowy . Wszędzie gdzie były tego typu przeróbki spotykałem tego pierwszego . Pozdrawiam i miłego poniedziałku !!!!!

 

Mnie by satysfakcjonowała opona o szerokości 180 z tyłu, a przodu 130 i dobrze jakby tylko zmienić trzeba było półki z przodu , z tyłu dokupić felgę i jechane :)))))) Tak jak pisał

slavo v2 i krakers09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja sygnaturka, niezwiązana z tematem ;-)

 

http://www.hdforums.com/forum/sportster-models/847027-my-48-180-rear-conversion-pics.html <- Tutaj masz link do hdforums z opisem zmiany na 180 ze zdjęciami i nawet listą wymaganych części. W innym wątku było też zdjęcie jak blisko jest pas od opony. Nawet tutaj gościu wspomina, że zostało 1/4 cala. Stąd bardzo mało prawdopodobne, aby 200mm weszło za pasem bez większych przeróbek.

 

Jeżeli byś jednak chciał felgę a la Iron, to w US jest kilka firm, które robią felgi do HD. Z pamięci Ci nazwy żadnej nie podam, ale w googlach na pewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ co do półek to wczoraj doszły :wub: w tygodniu montaż :biggrin: wpisz w google www.malyhd.com i na ich stronie znajdziesz kompletny zestaw szerokich półek cena 1695 zł jeśli zamówisz z ich strony to przesyłka free tu masz namiar na firmę która robi te półki www.jos-aluparts.de .

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ co do półek to wczoraj doszły :wub: w tygodniu montaż :biggrin: wpisz w google www.malyhd.com i na ich stronie znajdziesz kompletny zestaw szerokich półek cena 1695 zł jeśli zamówisz z ich strony to przesyłka free tu masz namiar na firmę która robi te półki www.jos-aluparts.de .

POZDRAWIAM.

fajny zestawik. zostawiasz kat (rake)oryginalny, czy wysuwasz kapcia lekko w przod ?

trzpien jest 3/4 czy 1 cal ?

25tkdq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM myślałem o jakim kacie półki zamówić zerówki czyli standard lub 3 , 6 , 8 -stopni :blink:. jednak wybór padł na zerówki chcę z przodu koło 130 mm a tylne 180mm i większy kąt to nie to po prostu nie idę w kierunku "choppera" jak zmierzę trzpień to napisze wymiar bo na oko to......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM myślałem o jakim kacie półki zamówić zerówki czyli standard lub 3 , 6 , 8 -stopni :blink:. jednak wybór padł na zerówki chcę z przodu koło 130 mm a tylne 180mm i większy kąt to nie to po prostu nie idę w kierunku "choppera" jak zmierzę trzpień to napisze wymiar bo na oko to......................

spoko, jak mozesz pstryknij kilka fot z zabiegu upiekszajacego , bedzie dla potomnych :cool:

25tkdq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aż prosi się o szerszą oponę,bo teraz to trochę dziwnie wygląda.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM zestaw szerokich półek zamontowany :biggrin: foty z demontażu i montażu utracone :angry: padł telefon mój błąd ze nie zapisywałem od razu na karcie pamięci :banghead: oto efekt końcowy :crossy:

zajebiscie, mi sie podoba :lalag:

25tkdq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba chociaż oryginalne zawieszenie 39mm mi bardzo pasuje i sam bym nie zmarnował kasy na szersze półki, jak już bym wydawał $$$ to żeby wsadzić zestaw nowych progresywnych sprężyn, fork brace i drugą tarczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM fota sporta z profilu fakt bez gmola wygląda lepiejz wyprzedzeniem odpowiadam ze oparcie i kanapę montuje gdy żonka lata zemną { osobiście mi się nie podoba ale ..... :dry:} jak sam to solówkę " corbina" wrzucam ,a koło przednie to po sezonie czyli 3x16 i oczywiście czarny mat.

............ tak na marginesie czekam na krytykę sakw od PANA wszystko wiedzącego który ma szklaną kule i wie ze tak już pozostanie........

 

post-74038-0-57565500-1406195177_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...