Skocz do zawartości

[S] Suzuki SV 1000S '03 cena 11 100 PLN - Straszyn, Trójmiasto


Jagdtiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania motocykl SV 1000S. Po zakupie motocykla przeze mnie zrobiłem w nim kilka przeróbek pod siebie. Najważniejsza to wymiana kierownicy na prostą. W każdej chwili można wrócić do oryginalnej kierownicy. Ja wymieniłem bo jak dla mnie pozycja dzięki temu jest dużo wygodniejsza. Wymienione są przewody hamulcowe na stalowy oplot. Założone są krótkie czarne akcesoryjne klamki hamulca i sprzęgła. Umieszczone są naklejki w kolorze zielonym. Zamontowałem speedohealer i teraz wskazanie prędkościomierza jest bardzo dokładne. Z tyłu oświetlenie zostało zmienione na ledowe. W spadku po poprzednim właścicielu otrzymałem wyświetlacz biegów. Niedawno wymieniałem akumulator więc jest konieczność ponownej kalibracji tego wyświetlacza. Potrzebny jest do tego stojak i kilka minut czasu. Opony wymieniałem na koniec poprzedniego sezonu i mają przejechane ok 3 tys. km, więc są jak nowe. Olej, filtr i świece wymienione na początku tego sezonu. Łańcuch ma jeszcze ok 3/4 swojej żywotności.

Właścicielem tego motocykla jestem od 2012 roku, przed zakupem bardzo dokładnie go sprawdziłem. Na pokrywie sprzęgła ma drobne rysy, więc przypuszczam, że miał przewrotkę przy małej prędkości, jednak motocykl ma na 100% prostą ramę, prowadzi się bez zarzutu. Sprawdzić go można u dowolnego mechanika i mogę ręczyć, że jeśli wynikną wady wykluczające normalną eksploatację tego motocykla to zwracam koszty takiego przeglądu.

Z minusów, których nie zdążyłem naprawić to uszkodzone obicie siedzenia.

Dorzucam stelaż pod kufry givi.

Kontakt:
505 050 207

[email protected]

GG 4022552

 

Fotki na aukcji:

http://otomoto.pl/suzuki-sv-sv-1000s-M4049575.html

 

post-1549-0-12269200-1402761203_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...