Skocz do zawartości

Potrzebna krew dla Pawła Baranowskiego


Rafał_RW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Drodzy Koledzy i Koleżanki!
Piszę w imieniu mojego kolegi Pawła Baranowskiego, który w dniu 30.05.2014r uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu w Warszawie
na ulicy Madalińskiego.

Mimo, że go nie znacie, chcę wykorzystać wszystkie możliwe sposoby pomocy.W obecnym czasie jest po przebytej wielogodzinnej operacji i jest w stanie bardzo ciężkim (krytycznym), znajduje się na oddziale intensywnej terapii w szpitalu MSW w Warszawie przy ulicy Wołoskiej.

Mając na względzie zły stan Jego zdrowia zwracam się z uprzejmą prośbą w imieniu rodziny i swoim o ODDANIE KRWI aby nasz kolega wrócił do zdrowia.
Krew można oddawać w punkcie
Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych przy ulicy Wołoskiej 137 z hasłem dla Pawła Baranowskiego lub w każdym innym punkcie krwiodawstwa (z hasłem dla Pawła Baranowskiego).
Jeśli chcielibyście i możecie pomóc będę bardzo wdzięczny.
Z góry chciałbym podziękować w imieniu rodziny i swoim za każdą pomoc udzieloną Naszemu koledze!!!

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o pisanie maila.

Jeśli Administrator uzna, że post nie jest przeznaczony na to forum zrozumiem, że go usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...