Skocz do zawartości

Czy opłaca się kupić Zipp pro 50 ?


Arcowaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i planuje kupienie motoru jakim jest zipp pro 50 ale nie wiem czy się opłaca.

Mój kolega go miał ale się szybko rozwalił tylko on tak na hardkora jeździł no i go rozwalił.

I zastanawiam się czy go kupić czy nie jeśli nie to poproszę nazwę podobnego motorku do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zippa pro i powiem tak jeśli to szanujesz to długo pojeździ bo nawet jak na standardy jest wytrzymały ;) jeśli chcesz to pałować to polecam lepszy sprzęt teraz mam przebieg ok 6600km.

a inne moto typu chińczyk to leone rk 50 junak 903 race albo już markowe aprilia rs yamaha tzr derbi gpr itd ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie trać kasy, to nic niewarty syf, kolega miał, jechałem nim tylko raz, jechał jakoś krzywo, gdy po 10 sekundach jazdy zobaczyłem, że na liczniku jest ledwo 30 dałem sobie spokój, stopka centralna odpadła, czasami jakieś dziwne rzeczy się działy, że nie zapalał, potem był tam silnik 125, dalej padaka, rg80 brało go jak chciało, nie warto dawać więcej niż 800zł.

To czy szanujesz czy nie to bzdura, gdybyś nie jeździł nim to jest szansa, że nic mu się nie stanie, 6k km to mało, na japońcu zrobisz 15-25k km wymieniając tłok, na chinolu jak dojedziesz do 10 to jesteś super, do tego wliczaj koszty głupot, które w tym gównie padają co chwilę.

Jak brać to coś dobrego, jak chcesz coś w stylu (pseudo) sporta to celuj w tzr, rg, ns1. Rg dorwiesz za 2000 i będziesz szczęśliwy (chociaż nie wiem czy te czasy już minęły bo w moich okolicach nie ma ich w ogóle, tylko jeden za 2500)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...