Skocz do zawartości

jakieś fajne moto do ok 500 ccm ??


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

jak dysponujesz taką kwotą to bez sensu kupować 125, zaraz będziesz chciał ją zmienić, a jak będziesz jechał w traskę to taki moto z bagażami i pasażerem to nie za bardzo....po zrobieniu prawka kupiłam 450 i jakoś nie mam problemu, że jest za mocna lub coś w tym stylu wg mnie jest akurat..do nauki jak najbardziej.. a jak ostatnio na zlot się załadowałam w 2 kurfy to też normalnie jechała a nie jak krowa......- także spokojnie np Kawę GPZ 500S właśnie jakąś powyżej 94-95 r( w sumie też o niej myślałam, ale akurat hondzia mi się okazyjnie trafiła ), stylowo będzie Ci odpowiadać a pod względem mocy też jak najbardziej - nie za mało i nie za dużo.... :)

 

koledzy dobrze radzą... :mrgreen:

 

p.s. Dud a tak poza tym to Ty kiedyś pisałałeś ,że jesteś sporym facetem , także tym bardziej..500 obowiązkowo myślę... :buttrock:

p.s.2.swoją drogą lepsza skłonność do kupowania zbyt małego motocykla, bo z tego tragedii na pewno nie będzie - najwyżej szybko moto zmienisz - niż mania wielkości i od razu 1000 na dzień dobry !!!bo kto nie potrafi?!!!ja nie potrafię?!!! haya busę poproszę bo właśnie prawko odebrałam!!!! :buttrock:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...