Skocz do zawartości

Enduro dla wysokiego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Mam 21 lat i Właśnie niedawno ukończyłem egzamin na prawo jazdy ale niestety kat. A2... albo może i stety:)

 

Mam 190 cm wzrostu i 100 kg wagi więc mały nie jestem.. interesują mnie enduro do takiej lekkiej turystyki przeważnie po drogach. Znajomy ma do sprzedania BMW F 650 strada tylko nie wiem czy nie będzie za małe troszkę. Doświadczenie jakieś tam mam (enduro 125 po lasach) :)

 

Prosiłbym o jakieś podpowiedzi w wyborze.. dziękuję z góry

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam sie pod temat z tym ze ja mam troche "wyzszy" problem. Mianowicie mam 212cm i szukam motocykla dla siebie. Moze ktos zna jakoes duze/wysokie maszyny w miare dostosowane do wysokich ludzi. Jezeli chodzi o typ to mysle o turystyku lub enduro. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam...

 

Mam 21 lat i Właśnie niedawno ukończyłem egzamin na prawo jazdy ale niestety kat. A2... albo może i stety:)

 

Mam 190 cm wzrostu i 100 kg wagi więc mały nie jestem.. interesują mnie enduro do takiej lekkiej turystyki przeważnie po drogach. Znajomy ma do sprzedania BMW F 650 strada tylko nie wiem czy nie będzie za małe troszkę. Doświadczenie jakieś tam mam (enduro 125 po lasach) :)

 

Prosiłbym o jakieś podpowiedzi w wyborze.. dziękuję z góry

 

pozdrawiam:)

bardzo dobry , wygodny motocykl ale niski i zawias miekki

poszukaj sobie jakiś suzuki dr , maja lepsze zawiasy i troszkę wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos zna jakoes duze/wysokie maszyny w miare dostosowane do wysokich ludzi. Jezeli chodzi o typ to mysle o turystyku lub enduro. Pozdrawiam.

Chyba najwyższy to KTM 990 Adv, w wersji S. Pytanie: jaki zakres cenowy planujesz.

 

Zawsze też można przerobić kanapę na jeszcze wyższą, tak zrobiłem w swoim Varanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z racji twojego bądz co bądz nie zbyt wielkiego doświadczenia,jak i chęci polatania po urozmaiconym terenie proponował bym poszukać czegoś ze stajni yamahy; może jakąś dr,tdm lub inną xt.fajne rozwiązanie to również kle lub klx kawasaki. nie pakuj się od razu w litrowe czołgi bo może być nie przyjemnie.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...