Skocz do zawartości

Wyczyn 250 ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mam pytanie który z tych moto jest najmniej awaryjny? crf yzf rmz kxf? bo aktualnie mam kx 250 i zamierzam to zmienić, albo np. husqvarna wr 250?

 

Jakieś propozycje na motor na niedzielne latanie, w terenie?
(zero toru)

 

kasa około 5000-7000zł

 

(TYLKO 4t)



Siemka

 

Mam pytanie który z tych moto jest najmniej awaryjny? crf yzf rmz kxf? bo aktualnie mam kx 250 i zamierzam to zmienić, albo np. husqvarna 250 4t był taki model nie pamiętam jaki.

 

Jakieś propozycje na motor na niedzielne latanie, w terenie?
(zero toru)

 

kasa około 5000-7000zł

 

(TYLKO 4t)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tak samo awaryjne jak dbasz tak masz.jak ktoś dbał tak i ty będziesz miał czym jeździć . no i w tych pieniądzach to i tak cie czeka awaria mniejsza większa ale kasa pójdzie ..tylko nie pytaj na co :) jest tyle pierdół w moto które trzeba wymieniać.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 50mth trzeba zrobić tłok powiedzmy że możesz wydłużyć jazdę na tłoku do 70mth..to zależy jak jeździsz..oleje co 5mth filtr co drugą wymiamle oleju ..sprawdzać zawory co 20mth regulować jak jest to konieczne.. i tak dalej i dalej :) kieszeń powinna być zasobna do takiej zabawki .. ciągle coś będzie trzeba robić bo wiek maszyny i zużycie jej robi swoje.. i tego co ktoś nie zrobił ty będziesz musiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile to będzie i ty też tego nie wiesz koszta będą większe lub mniejsze jak fajnie raz zapłacisz i porobisz wszystko co będzie wymagało to se pojeździsz długo i będziesz wymieniał olej filtr .. lał paliw ko czyścił filtr powietrza regulacje zaworków i naciągał szprychy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 50mth trzeba zrobić tłok powiedzmy że możesz wydłużyć jazdę na tłoku do 70mth..to zależy jak jeździsz..oleje co 5mth filtr co drugą wymiamle oleju ..sprawdzać zawory co 20mth regulować jak jest to konieczne.. i tak dalej i dalej :) kieszeń powinna być zasobna do takiej zabawki .. ciągle coś będzie trzeba robić bo wiek maszyny i zużycie jej robi swoje.. i tego co ktoś nie zrobił ty będziesz musiał

 

Jeśli nie będziesz męczył maszyn na torze,to co 10 mth można wymieniać :)

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym, z tym właśnie będzie największy problem, jaką on mocą dysponuje?

Około 40 kucy będzie miał.

Za tą kasę kupisz już zadbanego np YZF-a i na serwis Ci zostanie :)

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...