Skocz do zawartości

Bajkał 2014


JARYCHO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A którędy zamierzasz polecieć? Myśmy musieli troszkę zmodyfikować wyjazd przez RUS i czym lecisz. Pytam z ciekawości (nie mam tyle czasu, aby tam polecieć - przynajmniej w tym roku).

Mam dwa warianty trasy, tj. przez Litwę lub przez Białoruś, w kierunku na Moskwę. Ostatecznie zdecyduję gdy bedę wiedział, że nikt do mnie nie dołączy (w drugiej połowie kwietnia, kiedy to będę załatwiał wizy). Powrót planowałem przez Ukrainę, ale nie wiem jak tam się rozwinie sytuacja. Jadę Drag Starem 1100.

Rozumiem, że już tam jechałeś. Jeśli tak, to może jest jakaś relacja z wyjazdu. Chętnie się z nią zapoznam. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tam jeszcze mnie nie było ale za dwa miechy mieliśmy tamtędy na Kaukaz przez Vładykaukaz/Grozny lecieć i ... tą drogę odpuściliśmy.

Poszukaj relacji yeoup tutaj link w j.ang. Gościu był w Mongolii czyli po drodze http://advrider.com/forums/showthread.php?t=901392

Jak czasowo chcesz to obrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tam jeszcze mnie nie było ale za dwa miechy mieliśmy tamtędy na Kaukaz przez Vładykaukaz/Grozny lecieć i ... tą drogę odpuściliśmy.

Poszukaj relacji yeoup tutaj link w j.ang. Gościu był w Mongolii czyli po drodze http://advrider.com/forums/showthread.php?t=901392

Jak czasowo chcesz to obrócić?

Jeśli będę jechać sam, ścigać sie nie zamierzam. Nastawiam się na jakieś pięć tygodni.Nie planuję rozkładu jazdy, zobaczę jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...