Skocz do zawartości

organizowanie przejażdżki


pitbull73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Dostałem dziś info z Chorwacji z cenami miejscówek do rezerwacji.

Wygląda to tak: przy 3-4 osobach noclegi po około 15 euro za osobę, natomiast w Czarnogórze 8-10 euro za osobę.

 

Pytanie.

Rezerwujemy czy czekamy jeszcze? Czy jedziemy bez rezerwacji miejscówek???

 

Chciałbym, żeby naprawdę zainteresowani potwierdzili chęć wyjazdu i termin, czyli 9-18 maja, musze również zarezerwować urlopik...

 

Pozdr.



Pitbull

Dostosowałem termin wyjazdu do Twojego urlopu.

 

Marcon

Mam nadzieję, że się wyrobisz...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, jeszcze chwileczka, jeszcze minutka...

powinienem wiedzieć wszystko najpóźniej we wtorek (11.03). niestety jest to sprawa urzędowa w nicei, a ja przy okazji chciałem się "przelecieć" :biggrin:

w razie czego polecę samolotem :sad:

śledzę forum non stop

 

sztywna data 9.05 jest OK, Pitbull nie martw się i klep urlop

 

co do rezerwacji - ja bym rezerwował, w razie draki nie skorzystamy i znajdziemy coś po drodze

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wstrzymam się kilka dni...

 

Rozważam jeszcze zamienić nocleg w okolicach Dubrownika, na Czarnogórę, wtedy będziemy mieli 4 noclegi w Chorwacji i 3 w Czarnogórze (myślę, że wszystkie mogą być w jednym miejscu)...

I bez bagaży można będzie pośmigać po Czarnogórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dostosuję do tych planowanych rezerwacji noclegów, ważne żeby było to rozsądnie zorganizowane.



mam taką jedną ważną kwestię do omówienia . Wiadomo że każdy chce przetrwać całą podróż bez najmniejszych problemów z motocyklem. Ale odpukać, jeżeli jakiś motocykl odmówi posłuszeństwa na trasie, to co robimy wtedy? ma ktoś jakąś alternatywę w zanadrzu?. lepiej takie kwestie przed wypadem omówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich przypadkach należy głównie liczyć na siebie i telefon do przyjaciela.Można co prawda wykupić dodatkowe asistance ,ale nie załatwi ono wszystkiego ,i nie działa wszędzie.Do bardziej cywilizowanych krajów wykupuję,ale np do Albanii nie ma sensu.W tym roku też nie będę kupował a jadę czwarty raz do Albanii.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złapałem gumę w Rumuni i asistance Generali tak długo weryfikowali dane aż w końcu jak juz miałem zero środków w telefonie to mnie po prostu olali :angry:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie od tego są kumple :) Roberto pojechał do przodu załatwił wulkanizację razem z dostarczeniem sprzęta a miły Rumun z przyklejenie łatki skasował 50 ojro. Nawet koła nie zdjął bo nie wiedział jak, sam musiałem to zrobić :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i potem powstaja baśnie o drogich rumuńskich zakładach wulkanizacyjnych.

Od siebie powiem, że trochę po tych Bałkanach się włóczyłem i nigdy nie wykupywałem żadnych assistance.

Jeździłem sam, kilkunastoletnim motocyklem, grunt to nie wyjeżdżać na taką wycieczkę trupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... no tak, tylko w mojej hance trudno w trasie pokleić dendkę. Dla informacji; opona 6 miesięcy od daty produkcji i w tym momencie miała przejechane około 4tyś. Więc nie wiem o jakich trupach kolega Fredo pisze :dry: idąc dalej moto z 2006 to też chyba jeszcze nie trup :dry: A jeszcze jedno, igła to napewno nie była bo wy....ło dziurę na 1,5cm. Dodam że na 6 motocykli mieliśmy 2 gumy podczas wyjazdu, tak że Fredo nie bądź takim optymistą że ciebie to nigdy nie trafi :rolleyes:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do opon dętkowych nie ma żadnego zestawu naprawczego,chyba że łatki i klej.A najlepiej zabierać sobie dętkę na zapas ,Do opon bezdętkowych takich zestawów jest dużo i jest w czym wybierać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...