Skocz do zawartości

Chorwacja Czarnogóra maj 2014


leszekcbf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chorwacja Czarnogóra 2014 majówka 8 dni (26.04 do 3.05. 2014) Jest nas dwóch na banditach plan jest taki: z Wrocławia

wyjazd w sobotę 26 maja do Karlobagu (1000km 80% autostrada), dalej Makarska i wjazd na Sw Juryja 1762 m n.p.m, dalej

zatoka Kotorska i narodowy park Lowcen. Dalej kanionem rzeki Tary do Żabliaka i narodowy park Durmitor. Następnie przez Mostar w Bośni i Herceg. nad Jeziora Plitwickie i do domu.

Uwaga ze względu na niepewną pogodę w tym czasie w Polsce i Austrii rozważamy pierwszy etap moto na lawecie (odcinek przez autostrade) W Chorwacji byłem wiele razy szkoda że samochodem. W tym czasie jest bardzo mało turystów, kwatery ok 10 E, nie warto brać namiotów

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres

[email protected] Leszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa.... u mnie w robocie mawiali" kto bogatemu zakoże" Zarąbista sprawa np zalecieć gdzieś samolotem i zrobić sobie fotkę ze swoim sprzętem. Potem wrzucić to na FB i się pochwalić "Zobaczcie, byłem w Afryce" a wszyscy Łoooooo. Sory ale ja tego niepodzielam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa.... u mnie w robocie mawiali" kto bogatemu zakoże" Zarąbista sprawa np zalecieć gdzieś samolotem i zrobić sobie fotkę ze swoim sprzętem. Potem wrzucić to na FB i się pochwalić "Zobaczcie, byłem w Afryce" a wszyscy Łoooooo. Sory ale ja tego niepodzielam.

Nie trzeba afryki , widziałem takich gości i w Częstochowie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jeździ jak chce. Jak ktoś chce polatać po Chorwacji na moto a równocześnie żona chce posiedzieć w knajpce przy plaży a dzieciak zmoczyć dupsko w Adriatyku to wyjazd autem z lawetą jest rozsądny. Ja tam wolę na moto... ale to mój wybór.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...