Skocz do zawartości

KTM LC4 - jaki wzrost kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytam sobie forum motocyklistow, poniewaz szukam dla siebie jakiego dual sporta. KTM LC4 myśle, że jest jednym z lepszych. Znalazłem jednak test w Internecie, że wyskość siedzenia w LC4 to 95 cm i że poniżej 180 cm wzrostu kierowca będzie sie meczył. Ja mam 166 cm. Pytanie do znawców tematu, czy to siedzenie rzeczywiście jest tak wysoko i jazda dla mnie będzie niewygodna?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć trochę problem. Ja mam KTM 990 adventure r i dotykam do ziemi końcówkami palców przy wzroście 178cm i siedzenu na wysokości 910mm. Choć wiadomo że wzrost wzrostowi nierówny. Jeden może mieć 180cm wzrostu i nie dosięgnie bo ma za krótkie nogi i na odwrót. Najlepiej jak się sam przymierzysz do takiego motocykla a nie słuchać rad innych :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec problem przy postoju - ale warto przymierzyć sie , ja mam 180 i akurat palcami siegam do ziemi :) , ale sa wersje 620 LSE skrocone zawieszenie ( aczkolwiek nie wiem czy jest nizszy , ale raczej tak, ) oraz napewno niska jest wersja 400 Military. Standardowa wersje mozna na sprezynie opuscic , ale duzo to nie da ...

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli 400 dla ciebie to nie za malo ( jakies 40 koni ledwie i 150 kg wagi) to mozesz szukac wersje LC4 400 Military , znajomy pol europy nim przejezdzil . Przy takim wzroscie kazde seryjne enduro bedzie za wysokie :). Zdaje ze byly jeszcze Dr 350 z regulacja wysokosci , ale to byl dosc awaryjny system i malo ktory jeszcze dziala .

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 170cm ale nogi jakies krotkie. Miałem KTM Military, fajne moto powinieneś dać radę. Normalego KTMa możesz opuścić na lagach lub wymienić lagi z SM, a tył obniżyć specjalnymi kośćmi. Obecnie jeżdżę na KTM 690E i jest ok.

 

Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja miałem ten sam problem co ty. Przy 170 cm wzrostu szału nie ma, poczytałem trochę na forum i jedni zdecydowanie odradzali że sobie nie poradze a drudzy kazali spróbować i zdecydowałem się na kupno LC4 sc i na rozkręconej sprężynie sięgam palcami do podłoża i nie odczuwam dyskomfortu podczas jazdy, niedawno skręciłem sprężynę i jest trochę ciężej na postoju bo trzeba się trochę zsuwać na jeden bok ale ogólnie nie ma tragedii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...