Skocz do zawartości

treningi z ACTIONBIKE.DE 2014


kamikazze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, myśmy w zeszłym roku właśnie sporo zaoszczędzili na tym, że pozgłaszaliśmy się jeszcze przed nowym rokiem do Mostu i na Pannonię. Nie mówiąc o tym, że akcja "zimowa rejestracja" to możliwość rozłożenia kosztów całego sezonu na cały rok.

 

Tylko widzisz, są dwa minusy: totalna niewiadoma z pogodą i ryzyko tego, że zgruzujesz się na innej imprezie poprzedzającej i kasa Ci przepadnie. Ale wiadomo, kto nie ryzykuje ten siedzi w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kwietniowe Misano już wysprzedane.

Polecam lipcowe Brno, tym bardziej że tu też miejsca zaczynają się już kończyć.

- Brno Free Training 9-10 Lipiec 280€ (zamiast 299€)
- Brno Race Weekend all inkl. 11-13 lipiec 400€ (zamiast 539€)

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ello. Interesuje mnie wypad na to brno. jak to wyglada z tym actionbike? bo jeszcze nie mialem okazji latać na torze..
czy mogę jeździć w seryjnych owiewkach tylko wykręcić lusterka? no i normalnie wejść na ich stronę i zabukować wysłać kase tj 299Euro im na konto jakie mi przesla na meila. i potem jechac tam tylko z potwierdzeniem zaplaty i moto czy jak ?

Moze wybiera sie ktoś ze śląska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane dot rejestracji opisane w pierwszym poście, i nie 199, tylko 280 euro. Tak, po rejestracji dostajesz maila potwierdzającego i przelewasz kasę na podane konto w 1 mailu z dopiskiem w tytule Brno 9-10.07 i tyle.

Nie wiem czy wpuszczą w drogowych owiewkach, na wszelki wypadek zadzwoń do nich lub napisz maila i dopytaj. Z nami jest ekipa ok. 20osób, więc będzie wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...