Skocz do zawartości

wypad na moto z pasażerką do chorwacji


frafel1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

większosc proponuj jazde przez wegry - a ja mysle ze lepiej jechac przez Austrie w tym roku byłem w Chorwacji z 14 letnia córką jechalismy transalpem - ale czemu austria- jadąc scigiem nastaw się na czeste odpoczynki i dobre drogi odpusc sobie zabieranie namiotu,noclegi szczególnie poza lipcem i sierpniem są dosc tanie

co do drogi czechy drogi dobre i autostrady gratisowe dla moto, austria wineta na moto na 10 dni 4,60 eura

, W SŁOWENI autostrada droga ale mozna spokojnie ominąc to tylko kilkadziesiąt km , w Chorwacji autostrady dos drogie ale ja jezdząc dośc czesto zawsze je omijam drogi doskonałe, noclegi po drodze w czechach i słoweni tanie spotykam mase motocyklistów na scigach spokojnie dacie rade tylko trza czeste postoje jesli chcesz więcej informacji poczytaj o moich wyprawach na stronie www.autowilk.pl w ostatnich kilku latach w kazdej przejezdzam przez chorwacje czy to do grecji czy albani pozdrawiam ( tez kiedys jezdziłem scigami dzis wole inne motocykle)

a co do chorwacji mysle ze to swietne miejsce na motocyklowe wakacje dla takich widoków warto tam jechac

post-61050-0-91451300-1390743981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku jednego dnia na sporcie zrobiłem jak dobrze pamiętam 1 368 km. Pierwszy daleki wyjazd: Alpy Stelvio i Grocken..., bałem się bo wcześniej tylko w okół komina latałem, ale było spoko - tak więc da radę na sporcie duże przeloty dzienne robić.

Z bagażem ciężko ja miałem torbę na tylne siedzenie, kolega miał sakwy boczne - dużo więcej miejsca, ale ja bym do swojego nie założył, bo plastiki i lakier mocno w dupę dostają. My byliśmy 5 dni.

A cha jechałem GSXR 1000 K9 a kolega GSXR 750 k6.

Edytowane przez benek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy byłem motocyklem w Chorwacji. Trasę i kraje przez które będziesz się przemieszczał ustawiłbym pod miejsce do którego finalnie w Chorwacji chcesz dotrzeć. Jeżeli wybierasz się do Dalmacji to z Wołczyna optymalnie przez Czechy (brak winet), Słowację (brak winet) Węgry (winety obowiązują na pewno) do Chorwacji (opłaty na bramkach). Jeżeli chcesz zacząć od Istrii to lepiej przez Czechy, Austrię (winety) Słowenię (Winety) i Chorwacja. Jeżeli będziesz chciał jechać przez Austrię to zrób nocleg we Wiedniu, jeżeli przez Węgry zadekuj się nad Balatonem. Jest tam masa kempingów, zwłaszcza po południowej stronie jeziora.

 

Tutaj masz opis trasy przez Węgry

http://motoholik.blogspot.com/search/label/Mototrip%20I%20-%20Chorwacja%202008

 

a tutaj przez Austrię i Słowenię

http://motoholik.blogspot.com/2013/08/mototrip-iv-istria-2013.html

 

Co mogę jeszcze dodać od siebie?

Na pewno w Chorwacji polecam przejazd Magistralą Adriatycką wzdłuż wybrzeża oraz parki krajobrazowe Plitvice i Krka.

 

Mam obcykane kilka noclegów na tych trasach więc jeżeli będziesz zainteresowany to pisz, podpowiem co gdzie i za ile.

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...