Skocz do zawartości

Honda VTX 1800 C spec II 2005 rok 29 000 km


Blackwolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania HONDA VTX 1800 C2 2005 rok . Motocykl jest w doskonałym stanie. Wielu z Was widziało motocykl na zlocie w Bieszczadach oraz w Żywcu. Ściągnięty przez firmę LIDOR ze stanów w 2012 roku, kupiony przeze mnie od nich w grudniu 2012. Motocykl bezwypadkowy (Clear Title). Jeździłem nim w tym sezonie i motocykl ma przejechane 18 450 mil czyli 29 520 km. Cały czas garażowany w suchym i ciepłym garażu. Jeżdżony praktycznie tylko w trasy (może 2 razy pojechałem nim do pracy 30 km w jedną stronę ale po mieście).

Niestety muszę sprzedać ze względów finansowych (kiedyś znowu kupię ale teraz to jedyna rozsądna decyzja). Do motocykla dokupiłem:
- manetki flame Kuryakyn
- osłona ramy Kuryakyn
- gmole Kuryakyn
- szyba przednia Switchblade mała demontaż w 1 sekund
- oparcie dal kierowca/pasażer Kuryakyn
- robione na zamówienie podświetlane LEDami boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej
- założony wolny wydech Kalińskiego plus oryginał w garażu, dodatkowo wkład wyciszający (na dojazd do stacji diagnostycznej smile.png

Cena motocykla z tym wyposażeniem 30 000 zł
Cena motocykla bez tego wyposażenia 27 500 zł

 

DO 6 XII 2013 PROMOCYJNA CENA - 25 000 zł - wynika to z tego, że muszę zapłacić teraz za samochód. Jeśli nie sprzedam do tej pory moto cena będzie znowu 27,5 - 30 tys zł.

 

Zdjęcia motocykla http://vtxpolska.pl/index.php/forum/gielda/447-honda-vtx-1800-c2-2005-rok-sprzedam.html#15473

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...