Skocz do zawartości

Honda Tiger 2000,czy ktoś jeździł, posiada lub wie dużo o tym motocyklu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chcę kupić motocykl o niedużej pojemności. Gdy przeglądałem tabilcę.pl napotkałem się na moto Hondę Tiger 2000. Informacji w języku polskim nie ma żadnych, chociaż znam trochę język angielski, to i tak na stronach anglojęzycznych dużo informacji nie ma. Jeśli mam w ogóle o tym moto zapomnieć zakiś przyczyn, to jaki wybrać. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent Astra Honda Motor Zwany także GL-200 Rok produkcji 1993-teraz Montaż Dżakarta, Indonezja Klasa Sport Maszyna 200 cc, 4-suwowy OHC, chłodzony powietrzem Średnica x skok tłoka 63.5 x 62.2 mm Kompresja 9,0: 1 Prędkość maksymalna 120 kilometrów na godzinę Moc 17,4 PS / 8500 RPM Moment obrotowy Kgf.m 1,62 / 6500 RPM Zapłon AC-CDI, Magneto Systemu przesyłowego Prędkość 6 wzór 1-N-2-3-4-5-6 Struktura Wzór diamentowych Zawieszenie Przód: teleskopowe

tylne: dwa amortyzatory z ustawienia Hamulec Przód: tarczowe

tył: bębnowe / tarczowe Opona Przód: 2.75-18 - 42L

tył: 100/90 - 18 - 47P Rozstaw osi 1330 mm Wymiary P 1990 mm ​​L 742 mm T 1035 mm

 

Wysokość siedziska od podłogi 740 mm Waga 123 kg ( na sucho ) Pojemność zbiornika 13 litrowy Pojemność Smar 1 litr Zużycie paliwa 40 km / litr

 

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...