Skocz do zawartości

pęknieta sprezynka zaworowa, Road King 2007 poj. 1600


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pęknieta sprezynke na zaworze, gdzie czegoś takiego szukac ? Ma ktos jakies doświadczenie ? Z czego coś takiego sie stało ? Motor normalnie chodził, słyszałem cykniecie jak stałem obok po czym po chwili przestał chodzic. Mam 1600 pojemnośc, kto mi pomoże w tej sprawie ?? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj w Maly HD,oni tam robia dziwne rzeczy,moga cos takiego miec?!jest jeszcze Fisu,ktory mechanikiem znakomitym jest,powinien odezwac sie na forum?!powodzenia!?a swoja droga to ciekawostka,pewnie wada w struktorze albo w technologi wykonania,moze ostatnia z seri byla??? :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebię przy samochodach i trochę przy motocyklach i szczerze jeszcze nie widziałem pękniętej sprężyny zaworowej,co nie znaczy ,że nie może pęknąć.Z dostaniem takiej nie powinno być problemu.Trochę zabawy będzie z wymianą.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo problem nalezacy do rzadkości, ale nie niemozliwy...

 

To nie 1 a 2 rocznik z tym systemem sprężyn...

 

Upewniłbym się czy wałki są założone własciwe (tak na wszelki wypadek) czyli OEMy lub bolt-in'y.

No i zrób sobie od razu upgrade uszczelniaczy bo ten nowy typ ma wadę i powoduje delikatne "podpalanie" oleju... jak już rozbierasz.... to wiertło 2 i do roboty... ;)

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...